מבזקים

GSC הכריזו על פיתוח המשחק S.T.A.L.K.E.R.2, המשחק יתמך בטכנולוגיה חדשה שתתאים אותו באופן האופטימלי ביותר לכל אחת מפלטפורמות המשחק.

לדברי היוצרים S.T.A.L.K.E.R. היה אחד המשחקים הנמכרים ביותר שלהם ולפיכך לא היה כל ספק שיצא המשחק S.T.A.L.K.E.R.2, השאלה הייתה רק מתי. לפי הצפי, המשחק החדש עתיד אפילו לעלות במכירות על קודמו.
תאריך היעד שהציבה החברה הוא שנת 2012.

 

powered_by.png, 1 kB
תמונות מסך
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Tuesday, 26 February 2008 תמונות מסך ותאריך יציאה למשחק Civilization Revolution Administrator 4154
Monday, 25 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Age of Conan Administrator 3882
Friday, 22 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Prototype Administrator 4457
Thursday, 21 February 2008 יצאו תמונות מסך ראשונות למשחק Sonic Chronicles Administrator 3915
Tuesday, 19 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Death JR: Root of Evil Administrator 4497
Thursday, 14 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Conflict Denied Op's Administrator 4490
Thursday, 14 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Just Cause 2 Administrator 4988
Wednesday, 13 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Vivisector Administrator 4100
Friday, 08 February 2008 שלושה זני חייזרים חדשים ב-Tabula Rasa תמונות מסך Administrator 4222
Thursday, 07 February 2008 תמונות מסך מהמשחק Mystery Dungeon לקונסולת ה-Wii Administrator 3947
Thursday, 31 January 2008 תמונות מסך מהמהשחק Sonic Riders Zero Gravity Wii Administrator 4881
Wednesday, 30 January 2008 תמונות מסך מהמשחק SuperstarsTennis PS2 Administrator 4762
Monday, 28 January 2008 תמונות מסך מהמשחק VIKINGS Battle for Asgard Administrator 4258
Wednesday, 16 January 2008 תמונות מסך COD4: Call of duty 4 Modern Warfare Administrator 3500
Thursday, 03 January 2008 תמונות מסך Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East Administrator 5417
Tuesday, 01 January 2008 רקעים לשולחן העבודה מהמשחק AION Administrator 3867
Tuesday, 01 January 2008 תמונות מסך למשחק AION the Tower of Eternity Administrator 4064
Monday, 24 December 2007 רקעים לשולחן העבודה -תמונות מסך למשחק Condemned2 PS3 Administrator 4371
Monday, 24 December 2007 תמונות מסך למשחק GTA 4 Administrator 5260
Wednesday, 19 December 2007 תמונות מסך למשחק TimeShift Administrator 3882
Tuesday, 18 December 2007 תמונות מסך למשחק The Club Administrator 3573
Monday, 17 December 2007 תמונות מסך למשחק SEGA Superstars Tennis Xbox Administrator 4550
Thursday, 06 December 2007 תמונות מסך Mario & Sonic at the Olympic Games Administrator 8349
Monday, 03 December 2007 תמונות מסך למשחק Oniblade Administrator 4421
Sunday, 02 December 2007 תמונות מסך למשחק Phantasy Star Universe Administrator 4581
Thursday, 29 November 2007 תמונות מסך למשחק AvP לקונסולת ה-PSP Administrator 4070
Thursday, 29 November 2007 רקעים לשולחן העבודה מהמשחק יריחו -Jericho Administrator 4392
Monday, 12 November 2007 תמונות מסך Condemned 2 Administrator 4152
Thursday, 08 November 2007 תמונות מסך למשחק Golden Compass Administrator 4806
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סוף >>
תוצאות 51 - 79 מ 79
  • המשחקים הכי חמים  ( 3פריטים )
    אתם לא יודעים מה הם המשחקים הכי חמים? לא נורא, כאן אנחנו נספר לכם על כל המשחקים הכי חמים שיש מהיום שהם יוצאים בחו"ל.
  • קניית משחקים  ( 2פריטים )
Site by: MtK

eXTReMe Tracker