מבזקים

יוביסופט הכריזה על השקת המשחק הבא בסדרת משחקי המתנקשים - אססינס קריד 4: דגל שחור. במסגרת אססינס קריד4 יוצג לשחקנים גיבור חדש לחלוטין בעולם ממימד זמן אחר לחלוטין ממה שהתרגלנו עד כה, מה שאמור לתת לשחקנים תחושה של משחק בסביבה חדשה, שונה ומגוונת מזו אליה התרגלו במשחקים הקודמים בסדרה.

המשחק נוצר במקביל לאססינס קריד3 כיחידה סיפורית נפרדת, מתוך כוונה שהוא יהיה תואם גם את הקונסולות פלייסטיישן4, ו-Wii U, בנוסף לפלייסטישן3, לאקסבוקס 360 ולמחשב הביתי. תאריך היציאה המשוער של המשחק "מסונכרן" ל-31 לאוקטובר 2013.

המשחק שמתבסס על תקופה שונה לחלוטין, גיבור חדש ואפילו הגדרות משחק חדשות, מתעתד לחדש לשחקנים את חווית המשחק. עם זאת, היסודות והקווים המדריכים ליצירת סדרת משחקי אססינס קריד נשמרו בהדיקות, כדי לא לסטות מהמשחקיות המקורית שהצליחה כל כך.

 

powered_by.png, 1 kB
התוכנה NOTEPAD++ להורדה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 15 July 2008
Notepad++ היא תוכנת עריכה חינמית הכתובה בקוד פתוח ותחליף ל-Notepad המקורי, שתומך במספר שפות תיכנות, פועל בסביבת ווינדוס, הפרויקט הזה מבוסס על רכיב העריכה "Scintilla" (רכיב עריכה רב עוצמה ), הכתוב בשפת C++ עם win32 api טהור ו-STL (המבטיחים את הביצועים הטובים ביותר עם גודל הקובץ הקטן ביותר), התוכנה נמצאת תחת מגבלות רישוי ה-GPL.

להורדת התוכנה  

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker