מבזקים

יוביסופט הכריזה על השקת המשחק הבא בסדרת משחקי המתנקשים - אססינס קריד 4: דגל שחור. במסגרת אססינס קריד4 יוצג לשחקנים גיבור חדש לחלוטין בעולם ממימד זמן אחר לחלוטין ממה שהתרגלנו עד כה, מה שאמור לתת לשחקנים תחושה של משחק בסביבה חדשה, שונה ומגוונת מזו אליה התרגלו במשחקים הקודמים בסדרה.

המשחק נוצר במקביל לאססינס קריד3 כיחידה סיפורית נפרדת, מתוך כוונה שהוא יהיה תואם גם את הקונסולות פלייסטיישן4, ו-Wii U, בנוסף לפלייסטישן3, לאקסבוקס 360 ולמחשב הביתי. תאריך היציאה המשוער של המשחק "מסונכרן" ל-31 לאוקטובר 2013.

המשחק שמתבסס על תקופה שונה לחלוטין, גיבור חדש ואפילו הגדרות משחק חדשות, מתעתד לחדש לשחקנים את חווית המשחק. עם זאת, היסודות והקווים המדריכים ליצירת סדרת משחקי אססינס קריד נשמרו בהדיקות, כדי לא לסטות מהמשחקיות המקורית שהצליחה כל כך.

 

powered_by.png, 1 kB
התוכנה WinRAR 3.71 להורדה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 22 May 2008
WinRAR בגרסה המחודשת 3.71 היא בין תוכנות הכיווץ ופתיחת הקבצים הפופולאריות ביותר. היתרון הגדול שלה על -WinZip  הוא שבנוסף לקבצים שלה היא יודעת לפתוח את קבצי ה-Zip ועוד כמה סוגים של קבצים דחוסים. התוכנה מובאת לכם להערכה בחינם, אבל לא מפסיקה לעבוד בתום תקופת ההערכה, אלא פשוט ניתנת לכם האפשרות לרכוש את התוכנה.
גודל הקובץ 1.15Mb

להורדת התוכנה

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker