מבזקים

בעקבות עידן הקרח, מרבית פני כדור הארץ התכסתה בקרח ובני האדם נאלצו להלחם על פיסות האדמה הבודדות שנותרו ראויות לישוב .

יכולתי לבלבל לכם את השכל על האפקטים והתוכן, אבל בנינו, רוצו לראות את הסרט לפני שיורידו אותו מהרשת

לצפיה בסירטון

 

powered_by.png, 1 kB
מיני-ביקורת לסימולטור המטוסים Flight Simulator X הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 03 October 2007
****הנה הוכחה יפה שגם קוראים יכולים לכתוב ביקורות איכותיות ולתרום לכלל, קבלו את הביקורת של אדם שגב****

בשנת 2007 חברת מיקרוסופט הוציאה את סימולאטור המטוסים (מטוסים אזרחיים) העשירי בסדרה Flight Simulator X.  כבר שנים רבות משתמשים ביתיים, טייסים אזרחיים וטייסי קרב משתמשים בסימולאטור המטוסים של מיקרוסופט. לאחר הוצאת המשחק Flight Simulator, A Century of Flight   וההצלחה הגדולה שבאה לאחר מכן, החליטה מיקרוסופט להשקיע יותר מאמץ בליצור "עולם אמיתי" בגרסה העשירית למשחק. 

 לאחר התקנת המשחק ששוקל לא פחות ולא יותר מ-14 ג'יגה, הפרושים על שני DVD, תידרשו להתקין את העדכון למשחק שמשקלו 206 מ"ב, אפשר בכיף להפעיל את המשחק ולהמתין כ-10 עד 15 דקות לרגע בו המשחק מעלה את עצמו בפעם הראשונה. 
המסך הראשוני לאחר ההפעלה, הוא מסך בו מיקרוסופט מציעים לך, הטייס הוותיק או הטרי, לעבור הכשרה על מספר מטוסים שכלולים בסימולטור: Airbus    321, Beechcraft Series Ultralite Trike 58, Boeing 737, 747   ו777 ועוד 24 מטוסים אחרים בגרסת הדלוקס.
לאחר בחירת ההכשרה הרצויה, מופיע מסך ובו תא טייס. לתא הטייס בפלייט סימולייטור X יש איכות מעל ומעבר למצופה ממיקרוסופט. השעונים חדים ובנויים בתלת מימד, הכפתורים, המצערת וההגאים כולם בולטים לעין ובעלי צבעים חדים, לנוחות עבודה עם הטייס האוטומטי. לטייסים חובבי הסדרה שביניכם, שבטח כבר מכירים את פלייט סימולייטור 2004, אתם תהיו בשוק ממה שמיקרוסופט עשו בכל מה שנוגע למשחקים רבי משתתפים: היום אפשר לפתוח שרת על גביהמחשב שלכם, להזמין את חבריכם להצטרף אליכם לטיסה בשמי הארץ, לדבר אחד עם השני בעזרת מיקרופון, ליצור מפות ניווט מאוד מפורטות, שאחרי כמה שעות טיסה בעזרתם, תוכלו על בטוח ללכת להבחן למבחני חיל האוויר. למי שלא יודע, השטח האווירי הישראלי מוגדר כשטח צבאי לכל דבר. יש רק כמה מדינות בעולם שפועלים בצורה הזו, מה שמקשה על הטסת מטוסים. במפות של מיקרוסופט, יש אזורים שמסומנים כשטח אווירי סגור לדוגמא - דימונה (מי יודע למה?)
תנאי המזג אוויר, שעות היום, מיקום בעולם וסוג הטיסה (על סמך המכשירים או הראייה), עזרת המחשב בהטסת המטוס, כל הפרמטרים הללו כולם ניתנים לשינוי.
עוד דבר ששופר מאז גרסת 2004 זה היכולת לשנות את המצב של כל החלקים הנעים במטוס אמיתי. גלגלים, מדפים, דלתות, תאורה, מייצב גובה, הגה כיוון, מנועים, טמפ' ולחץ בתוך המטוס, כל הכפתורים (ברוב המטוסים המצורפים) פעילים.

 

 טוב, חלאס עם התשבחות. אז מה בעצם הרעיון של המשחק?
לטוס, אך ורק לטוס. אין פה מטוסי קרב, אין דוג פייטים (קרבות אוויריים). יש טיסה (נעימה או לא נעימה, לבחירתכם...). הרעיון הוא להגיע מנקודה א' אל נקודה ב', בלי להזיק למטוס. אפשר לבחור מתוך כמה וכמה משימות שנוצרו ע"י מיקרוסופט מראש, ואפשר ליצור משימה משלכם מא' ועד ת'. לנובים שביניכם, כדאי לנסות להטיס את המטוס הקל קודם, להכיר את לוח הבקרה, לטוס לכם להנאתכם ללא פחד מלהתרסק: בשלב הזה כברירת מחדל, המשחק מכוון להתעלם מהתרסקויות ופשוט להעלות אתכם לגובה סביר לאחר שפגעתם באדמה חס וחלילה. או במילים אחרות, כל פעם שתתרסקו המשחק יחזיר אתכם חזרה לאוויר בדיוק כמו שקורה במרוצי מכוניות שהמכונית מתרחקת יותר מידי מהמסלול. אחרי שתסיימו את ההכשרה הבסיסית על המטוסים הקלים ותרגישו שאתם שולטים במרחב האווירי,  אז תוכלו להמשיך למשימות יותר מורכבות עם מטוסים כבדים יותר.

דרישות המערכת
אין מה להתווכח, המשחק הזה דורש מחשב טוב, עם כרטיס מסך עוד יותר טוב. המשחק נתמך בויסטה, ועובד עוד יותר טוב בויסטה אם יש לכם DirectX 10
המשחק נבדק ע"ג המחשב הבא:
מעבד: AMD Dual Core 64 3800
זכרון: 2GB DDR2 667
ממשק גרפי: Nvidia GeForce 7600 256 (SLI)
לוח אם: MSI
תוצאות:
פריימים לשנייה: 47FPS  מעל גובה 10,000 רגל
פריימים לשנייה: FPS 29 מתחת לגובה 10,000 רגל

מינימום דרישות (ע"פ מיקרוסופט)
ווינדוס ויסטה או  XP
מעבד 1 ג'יגה
זיכרון פנימי של 256 מגה לXP ו512 לויסטה
שטח אחסון של 14 ג'יגה
ממשק גרפי של 32 מגה, ותמיכה בDirectX 9
המשחק מומלץ בחום לכל חובב תעופה, ובכלל, לכל גיימר.

הביקורת נכתבה ע"י אדם שגב מ- BUG
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker