מבזקים
הד הרצי הודיעו היום שהמשחק Hitman Contracts נכנס למבצעי 1+1, כאלה מבצעים אנחנו אוהבים!


 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת בטא למשחק FOOTBALL MANAGER 2008 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 31 August 2007
מפתח מאמר
ביקורת בטא למשחק FOOTBALL MANAGER 2008
עמוד 2
עמוד 3
עמוד 4
 
 
 
 
 
 
 
 

הקדמה
אוקי...אז ככה...לאלו שכבר עברו על ביקורות המשחקים באתר, אפשר לראות כי רשמתי את הביקורת על צ'מפיונצ'יפ מנג'ר 2007 (Championship Manager 2007),ככה שלערוך עוד ביקורת על אחד ממשחקי המנג'ר, וגם אם זה לכאורה לעשות את הביקורת על המתחרה הגדולה, היה אך מתבקש...זה ממש כמו הספקת חמצן, ככה שלחובבי הז'אנר (ומי שעדיין לא, אל תדאגו..אתם תהיו..), זה לא משנה מי מספק את החמצן...כמובן שאפשר להאשים את אדמין שחזרתי לשרוף שעות על שעות בלי סוף...להאשים או לשבח בעצם...תלוי בעיני המתבונן...

 

Image

 

על המשחק
נתחיל בזה שמדובר בגרסת בטא של המשחק. שזו גרסה ניסיונית - ראשונית שלו, ככה שלא בטוח שמה שאני כותב עליו עכשיו יהיה תואם ב 100% לגרסה הסופית של המשחק, אבל סביר להניח שאם יהיו שינויים, הם יהיו מינוריים לחלוטין.

אוקי, מטרת המשחק היא להיות ה-מנג'ר העל של כל הזמנים. בהתחילכם את המשחק, תתבקשו לבחור קבוצה מתוך הליגות הקיימות במשחק ובאותו הרגע, התמניתם למנג'ר שלה. מצב הקבוצה מבחינת השחקנים הקיימים בה, הוא המצב האמיתי הקיים היום. לדוגמא טל בן חיים מיודעינו נמצא בצ'לסי (רק חבל שהם לא משתמשים בו במשחק בהרכב כמו שהוא משחק היום במציאות..ההפסד כולו שלהם ).

 

Image

 

המשחק פורס בפנינו כמויות עצומות של מידע. אל תתנו לזה להבריח אתכם. המידע לא ארוך וברובו ידידותי. מה שכן, יש צורך בקצת סבלנות בהתחלה בבניית קבוצתכם, וככל שתקראו יותר מידע על הקבוצה, על השחקנים, הטקטיקות, אסטרטגיות, חדשות השייכות לליגה בה קבוצתכם משחקת וכן עוד ועוד, רק תגבירו את היכולת שלכם לשלוט בקבוצה שלכם כמנג'רים הבקיאים בחומר, והתוצאות יבואו על המגרש.

 


עידכון אחרון ( Friday, 31 August 2007 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker