מבזקים

Antec TX640B Mini-Tower Case Review

 

 

לקריאת הביקורת הקליקו כאן

 


 

powered_by.png, 1 kB

Guild Wars: Eye of the North - תאריך יציאה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 July 2007

NCsoft ו-ArenaNet הודיעו על הוצאת הכותר החדש Guild Wars: Eye of the North.  המשחק יצא לאור ב-31 לאוגוסט 2007. המחיר המשוער למשחק בחו"ל ודרך שרתים של NCsoft יהיה כ-35 יורו (בערך 200-230 ₪).
Image
 

 

המשחק  Guild Wars: Eye of the North ימשיך במסורת המבורכת לפיה המשחק בשרתים יהיה תמורת תשלום והרשמה חד-פעמיים. בניגוד למוצצי הדם נוסח "World of Warcraft" שדורשים תשלום חודשי עבור השתתפות במשחק הרשת.

למשחק Eye of the North קדמו כותרים מוצלחים בקטגוריית משחקי Guild Wars כגון Faction ו-Nightfall המסוקרים אצלנו. הסיפור מאחורי המשחק ממשיך את הקו העלילתי שהחל במשחק זה ובו תוכלו לחקור אזורים נידחים ביבשת Tyria. כמו כן יש 18 שלבי – מבוך מרובי שלבים, 150 סקילים חדשים, 10 התמחויות חדשות (כהן, מכשף, הילר וכ"ו). 40 סטים של שריונות חדשים וכמובן עוד חפצים ונשקים.

בנוסף יוקם גם היכל אנדרטאות תהילה לגיבורי המשחק בו שחקנים יוכלו לשמר את הישגיהם בגרסאות משחקים הקודמות, המשחק נועד אומנם לשחקני Guild Wars מיומנים, ומבטיח לספק מספיק שעות משחק עבור השחקן היחיד ובמשחק הרשת. אבל יכול להיות גם נקודת פתיחה נחמדה עבור שחקנים חדשים.


קישור לאתר המשחק

לקניית המשחק בשרת NC

https://secure.plaync.com/cgi-bin/Store.pl?language=en-gb.

עידכון אחרון ( Wednesday, 04 July 2007 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker