מבזקים

עדכון קצרצר על מצב תחרות הלינקים של האתר: במקום הראשון החבר noobi עם 27 לינקים, אחריו החבר Zangetsu עם 19 לינקים.

לפורום התחרות  

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת אוזניות לוגיטק Precision הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 25 April 2007

 

הקדמה
בטח תשאלו אותי למה נפתח לכם עוד חלון
יחד עם הביקורת, זה לא עוד מסע פרסום מטורף ללוגיטק ישראל , זה יותר בגלל שהחלטנו לשים את האוזניות
בהגרלה באתר, וכדי להשתתף תידרשו לענות על שאלה מהאתר של לוגיטק. לשאלה מי יכול
להשתתף בתחרות הזו נענה – כל מי שרוצה יכול ובתנאי שהוא עונה על השאלה נכון.


Imageפריטים בחבילה
אוזניות Precision PC Gaming Headset  של לוגיטק, בעיצוב מיוחד לגיימרים.


מדריך למשתמש ב-16 שפות אירופאיות שונות, ביניהן גם אנגלית. תשמרו טוב על החוברת מאחר שהיא מכילה בתוכה גם את כתב האחריות לשנתיים!!!   
 
Image


מפרט\מאפייני המוצר

לאוזניות יש חוט ארוך יחסית באורך  2.6 מטר, שני חיבורי אודיו 3.5 מ"מ למחשב: אחד עבור האוזניות והשני עבור הרמקולים. סמוך לאוזניות ממוקם על החוט כפתור מסתובב לבקרת עוצמת השמע. האוזניות עובדות בתחום התדרים  20-20,000Hz, המשענת שלהן רכה למגע והן מחוברות ביניהן בעזרת פלסטיק קשיח. בצד ימין של האוזניות ממוקם מיקרופון מתכוונן שעובד בתחום התדרים 100-16,000Hz. ותחום הרגישות שלו הוא-38 58-   dBV/uBar, dBV/Pa +/-4dB.

האוזניות יושבות בדיוק על האוזן ויש את הריפוד שאמור לרכך את המגע עם הראש, בין הרמקול עצמו לריפוד יש מרווח שתפקידו ככל הנראה לאוורר את האוזן. את האוזניות אפשר לשים על הראש רק בצורה הנכונה: אם תשימו את האוזניות הפוך מיד תרגישו אי נוחות, מה גם שהאוזנייה לא בדיוק תסתדר לכם.

 

Image


דרישות המערכת והתקנה
אין דרישות מיוחדות, מדובר במוצר plug & play, כל מה שאתם צריכים זה שכניסת המיקרופון ויציאת הסאונד שלכם יהיו מוגדרים כראוי (ושיהיו לכם יציאות כאלו במחשב). כדי להתקין כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחבר את חיבורי האוזניות למקום הנכון – והן עובדות.Imageמשחק

בשיחה עם אחד הגיימרים הכבדים יותר שיש בארץ הגענו למסקנות הבאות: בין הדברים שהכי חשוב לבדוק באוזניות בימנו זה:

אורך החוט: ככל שהחוט ארוך יותר זה יותר טוב, כך אפשר להנדס אותו ולשחק מאיזה מרחק שמתחשק, מה גם שלא תמיד המחשב קרוב לעמדת המשחק. החוט באוזניות Precision PC Gaming Headset  הוא אכן בעל אורך מכובד ועומד בציפיות.

 

Image

 

איכות הסאונד:בימינו קשה ליצר אוזניות שמפיקות צלילים גרועים, מרבית האוזניות מצטיינות בתחום הזה, ואפשר להגיד ש- Precision PC Gaming Headset של לוגיטק העבירו בהצלחה את כל סוגי הצלילים, החל מהבאסים ועד לקולות המנוע החדים.

 

Image

 

נוחות לאורך זמן: זה סעיף שהרבה פעמים קובע את הגבול בין אוזניות איכותיות לבין אוזניות גרועות. באוזניות גרועות אתם יכולים להשתמש משהו כמו חצי שעה ואז תתחילו להרגיש שכואבות לכם האוזניים, שלוחץ לכם על הראש ושהלך לכם הצוואר. אני לא מכיר גיימר אחד שיושב לשחק פחות מחצי שעה, כך שקל מאוד להרגיש את ההבדל. במקרה  שלנו התחלתי להרגיש כאבים באוזן לאחר כשעתיים רצופות של משחק, מיששתי את האוזניות וגיליתי שלא שמתי אותן כמו שצריך על האוזן, אחרי שסידרתי את האוזניות המשכתי לשחק עוד שעתיים בערך בלי הפרעה. מה שכן שרירי הצוואר והראש ככל הנראה צריכים להתרגל לשינוי של מיקום האוזנייה, כי אחרי כמה ימים כמעט רצופים של משחק באוזניות נתפס לי הצוואר, יכול להיות שאין קשר ישיר בין הצוואר העדין שלי לאוזניות, אבל גם האוזניות הן הסיבה לצוואר התפוס, אני מניח שזה יחלוף ברגע ששרירי הצוואר יתרגלו    / יתחזקו.

 

Image

 

התחממות האוזניים: היתרון הבולט של האוזניות הללו על פני אוזניות אחרות הוא ללא ספק פתחי האוורור של האוזניים, בעוד שאחרי כמה שעות של משחק הייתי מתחיל להזיע ולחוש באי נוחות, אז עם האוזניות Precision PC Gaming Headset  של לוגיטק לא הייתה לי כלל בעיית התחממות של האוזן.

 

Image

 

אפשרות שליטה בעוצמת הסאונד: תראו, עבורי האפשרות הזו לא כזו קריטית: אני יכול לשנות את עוצמת הסאונד מהמקלדת או מהמשחק עצמו בלי בעיות, אבל אני מניח שעבור אנשים שאין להם מקלדת משוכללת, האפשרות להנמיך את הסאונד מהאוזניות עצמן בלי ללכת לתפריט הראשי של המשחק יכול להיות דבר חשוב מאוד. באוזניות של לוגיטק יש לכם כפתור מסתובב נוח ביותר וקל לתפעול.

 

Image

 

מיקרופון: מצד אחד עם המיקרופון אני נראה כמו נערת מכירות של טלמרקטינג וזה לא עושה לי כל כך טוב למוניטין, בעיקר שעל העטיפה של החבילה שמו בחורה שמדברת עם האוזניות וזה לא הולך ביחד עם תדמית הגיימר המחוספס שאני מנסה לבנות לעצמי. מצד שני ברגע שהמיקרופון צמוד לאוזניות אז כבר לא צריך לצעוק, אבל את הרגישות של המיקרופון שלי אני יכול להעלות כמה שמתחשק לי ואז יכולים לשמוע אותי גם מקצה החדר. לבסוף הטיעון שתפס הכי חזק היה שהאוזניות חוסכות לי חוט נוסף על השולחן וזה היתרון הגדול ביותר לכך שהמיקרופון צמוד אליהן, עכשיו רק צריך לבנות קסדה משולבת מגניבה שאני אראה טיפה יותר קשוח והכול יבוא על מקומו בשלום.

 

Imageמסקנות סופיות

האוזניות Precision PC Gaming Headset של לוגיטק הן אכן אוזניות איכותיות שהותאמו במיוחד לגיימר המצוי שיושב שעות על גבי שעות מול המחשב, נכון אנחנו יכולים לחשוב על אוזניות שיהיו טיפה יותר מתקדמות, אבל כמו שכולנו יודעים אוזניות יכולות להגיע גם לסכומים של 25000 שקל בקלות (כן, לא התבלבלתי בסכום). לכן שאנחנו משווים את האוזניות הללו למוצרים אחרים שקיימים בשוק באותו המחיר אבל תמורת המחיר שלהן - 229 ש"ח מוצאים בקלות אוזניות שבנויות כל כך נכון עבור גיימרים.

 

Image

 

 

האם האוזניות שוות את המחיר

כן, אם אתם גיימרים אז לאוזניות הללו יש יתרונות גדולים עבורכם ובעיקר אוורור האוזניים וכפתור הבקרה על עוצמת הקול. מה גם שאתם קונים את האוזניות אתם מקבלים איתם את המותג לוגיטק ושנתיים אחריות, שתמיד יותר כיף להגיד יש לי אוזניות "לוגיטק", מאשר איזה חברה לא מוכרת.

 

                                                                             להשתתפות בהגרלת אוזניות לוגיטק Precision לגיימרים                  

 

 

הביקורת נכתבה ע"י עזרא א.

נערכה ע"י רועי א.  

עידכון אחרון ( Sunday, 29 April 2007 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker