מבזקים

חדי העין שבינכם בטוח שמו לב לכך שהוספנו בתחתית האתר אגף שלם של חדשות חוץ, שם אנחנו נביא לכם את כל מה שמעניין וחדש בעולם המחשבים ומתפרסם באתרים אחרים. כדי להגיע לשם לא צריך לינק פשוט גלגלו את העכבר לתחתית הדף ותקראו.

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת-the sims-life stories הדפס דואל
הערכת משתמש: / 4
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 07 March 2007

הקדמה:

אמצעי זהירות בהם יש לנקוט לפני משחק (לקוח מאריזת המשחק של סימס):

 

1) אל תשבו קרוב מידי למסך, מקמו עצמכם רחוק ככל האפשר באמצעות מתיחת כבל החיבור של אמצעי הקלט שלכם ככל שניתן.

2)העדיפו להשתמש במשחקי מחשב על מסכים קטנים.

3)הימנעו ממשחק אם אתם עייפים או שחסרות לכם שעות שינה.

4)ודאו שהחדר שבו אתם משחקים מואר היטב.

5)נוחו 15 דקות אחרי כל שעה של משחק.

ועכשיו, אני רוצה לראות את הבן אדם שימלא את כל הדברים האלה...

 

Image

  

דרישות מערכת:

מעבד 1.4GHz

שטח פנוי-3.5Gb

כונן DVD

ווינדוס 98+

זיכרון פנימי-256Mb

זיכרון פנימי למחשב נייד-512Mb

כרטיס מסך עם לפחות 32Mb זיכרון

מקלדת ועכבר (אל תגידו שלא אמרנו לכם)

 

Image

  

גרפיקה וסאונד

הגרפיקה בlife stories  היא בדיוק אותה הגרפיקה כמו בסימס 2 הישן והטוב.

שאני אומר שזה אותה הגרפיקה אני מתכוון שהכל אותו דבר! בין אם זה הספות, המיטות או החלונות, זוהי בדיוק אותה הגרפיקה. גם הסאונד לא כל כך השתנה הכל נישאר כמעט בדיוק כמו בסימס 2. אני הייתי נותן לכם את האפשרויות הגרפיות של המשחק, אבל כפי שאתם יכולים להבין מדרישות המערכת, אין משהו מיוחד ששווה להרחיב עליו את הדיבור. הגרפיקה והסאונד הם לא שיא הטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת, ואם המשחק היה תלוי רק במדדים הללו, סביר להניח שהוא היה יורד מהמדפים מהר מאוד.

 

Image

  

על המשחק:

Sims life stories הוא המשחק הראשון מתוך קו מוצרים חדש, אשר ניקרא The Sims Stories.

בקו המוצרים החדש תוכלו לשחק בכל רגעי השיא בחיי הסימס שלכם בגרסא קלה לשימוש של סימס.

חשוב לציין שקו חדש של מוצרים, לא יכלול חבילות הרחבה בתוכו וגם הוא אינו חבילת הרחבה.

זהו משחק בפני עצמו וכל משחק חדש שיצא היה משחק בפני עצמו ולא הרחבה. בסימס סיפורי חיים תוכלו לבחור לשחק בשני מצבים, מצב הסיפור ומצב חופשי. במצב הסיפור תובילו את הסימס שלכם בעלילת סיפור ייחודית ומהנה, המלאה תפניות מפתיעות.

כמובן שככל שתתקדמו במהלך הסיפור ותסיימו משימות שהמשחק מציב, תקבלו יותר פרסים שיעזרו לכם במשחק ויגוונו אותו מעט.

 

Image

 

כמו שאמרתי במשחק יש שתי אפשרויות ואחת מהן היא המצב החופשי, שבו תיצרו את הסימס בעצמכם, תיבנו לו בית, ותנהלו לו את החיים בדרך שאתם רוצים בלי שהמחשב יגיד לכם מה לעשות. כמו בכל סימס בעצם אתם תנהלו חיים משלכם, תכירו אנשים, תארגנו מסיבות ותצאו לבלות מתי שרק בא לכם.

 

אולי המצב החופשי (וגם המצב סיפור במקצת) מזכירים לכם את סימס 2. והסיבה היא שכמעט כלום לא השתנה:
במצב חופשי כאשר תיבנו את הבית, חדי העין שבניכם ישימו לב שכל החפצים שתוכלו לקנות הם בדיוק אותם חפצים מהמשחק סימס 2. ואם חשבתם שתתנחמו בהכנת הדמויות שאולי הוסיפו להם תלבושות ותסרוקות חדשות, תרשו לי לאכזב אתכם. הדבר היחיד שהשתנה במשחק הוא אפשרויות הסיפור, שיעשו לכל העצלנים חיים קלים.

  

Image

שימו לב לצנצנת טיפים שהוא שם שם.

 

אז ככה, בהתחלה כשתיבחרו באופציה  של מצב הסיפור, תוכלו לשחק רק בסיפור של ריילי (Rileys story), ברגע שתסיימו את פרק 4 בסיפור של ריילי, תיפתח לכם אפשרות הסיפור של וינסנט, כל סיפור לוקח אתכם לרגעים חשובים בחיי הסימס, סיפורים אשר מורכבים מפרקים שכוללים מטרות קבועות מראש, בעזרתכם, ריילי ווינס יוכלו להשלים את המטרות והשאיפות שלהם.

 את המטרות של כל פרק תקבלו בזו אחר זו, כלומר- עם סיום מטרה אחת, תקבלו הודעה עם מטרה החדשה.

כאשר וינס או ריילי  משלימים את כל מטרות הפרק,  הם מקבלים פרס, פרסים אלו יופיעו בסרגל הפרסים. כדי להשתמש בהם  צריך לעבור לחלק של "פרסי סיפור".

 

Image

 

ברגע שהסוציאל היה אדום, יבוא ארנב לשעשע אתכם

 

כדי שקצת תבינו יותר על שני מצבי הסיפור אני ארחיב טיפה על כל אחת מהדמויות

ריילי: בחורה שחיה חיים די טובים, עד שלפתע איבדה את מקום עבודתה. בלית ברירה היא עברה לגור אצל דודתה (שרון) בפור קורנרס, בזמן שהיא מנסה לשוב ולעמוד על רגליה, היא פוגשת חברים חדשים, אהבות חדשות, ואפילו פוגשת אהבה מהעבר.  

 

Image

  

וינסט: יזם היי טק שעובד כל הזמן, מה שגורם לו להיות בפעילות מתמדת באופן קבוע.

יש לו הכל, קריירה מצליחה, בית גדול, חברים טובים. אבל חסר לו קצת מזל בתחום האהבה.

הוא נחוש למצוא אהבה בביטוויל, אבל ללא הצלחה מרובה, הקושי שלו במציאת אהבת אמת הוא שנדמה לו שהנשים איתן הוא יוצא מתעניינות רק בכסף שלו... בשביל וינסט מציאת אהבה בחיים זה למעשה אחד האתגרים החשובים יותר.

 

Image

  

סיכום:

The sis life stories היה ניסיון נחמד מצד חברת EA לשנות לנו את חווית המשחק הרגיל ולהכתיב לנו עלילה, שנותנת לכם את התחושה שאתם נמצאים בתוך ספר או סרט, רק שאתם הגיבורים המרכזיים. למרות השיפור המבורך, אם היו משפרים אפילו במעט את הגרפיקה זה בהחלט היה הופך את המשחק להרבה יותר אטרקטיבי.

מי שיקנה את המשחק, יגלה שבהחלט עדיף לשחק בסימס 2 הישן והטוב ולהתקין עליו את חבילות ההרחבה שעושות את המשחק מעניין, מאשר לשחק בסיפורי חיים ולגלות שבעצם מה שהשתנה לא בטוח היה לטובה. אבל מי שמחפש דרך קלה להתחיל לשחק עם בית מוכן ומטרות קבועות מראש יכול ליהנות מסיפורי חיים. אז אפשר להגיד שבמקום לקנות את כל חבילות ההרחבה ולהסתבך פשוט ממומלץ יותר להתקין את סיפורי חיים, אבל אל תצפו לחידוש מרעיש!!

 

Image

וכמובן שאתם תרביצו לארנב הזה...

 

 

האם המשחק שווה את הכסף

כמו שכבר אמרנו, אם אתם מתכוונים לקנות את סדרת סימס, אז מומלץ לקנות את הגרסה הזו של "סיפורי חיים", שאכן מחדשת גם בתחום המשחקיות (נותנת קו עלילתי למשחק), אבל אינה מחדשת בתחומים אחרים.

לעומת זאת אם יש לכם את סימס הישן, והתקנתם את חבילות ההרחבה, אני בספק אם אני יכול להמליץ לכם לרכוש את המשחק, רק כדי להתנסות בחוויית משחק שונה, שבשבילכם תהייה לא יותר מעוד חבילת הרחבה.

 

ציונים:

גרפיקה-6

סאונד-5

שליטה במשחק-7

סוגי משחק ורמות אתגר-8

 

ציון סופי-6.7

עידכון אחרון ( Monday, 12 March 2007 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker