מבזקים

בלינק המצורף תוכלו למצוא צילומי מסך וחוות דעת ראשונית למערכת ההפעלה ווינדוס8 (windows8), כפי שפורסם באתר NGOhq, בגדול ההתרשמות הכללית היא שמדובר במערכת הפעלה קלילה ואינטואיטיבית ביותר, המקשרת בין עולמות ה-PC, המכשירים החכמים והאפליקציות באלגנטיות רבה. הכתבה באנגלית, הצילומים בשפה בינלאומית..
לקריאת הכתבה

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת למשחק Titan Fall 2 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 19 November 2016

ביקורת למשחק Titan Fall 2


הקדמה
ברצינות אני מרגיש שזאת בין הפעמים הנדירות שיוצרים של משחק מקשיבים למעריצים שלהם. ביקשנו שיהיה לנו קאמפיין למשחק עם דמויות וסיפור – קיבלנו. ביקשנו שיורידו את ה DLC הנוראי שמפלג את הקהילה – קיבלנו ועוד הכריזו שכל תוספת למשחק תהיה בחינם שזה חתיכת הישג. ביקשנו יותר טיטאנים ועיצוב אישי לשחקנים שלנו ולטיטאן – קיבלנו ועוד איך!

וזאת אחת הסיבות שאני יכול להגיד כבר מההתחלה, לכו לקנות את המשחק הזה. זה נראה שהיוצרים קראו כל תלונה ועשו הכל בשביל לשפר את המשחק ואני מצטער שלא יכולתי להוציא את הביקורת מוקדם יותר, תתמכו במשחק, זה שווה את זה.

לא שכנעתי אתכם? בואו אסביר בפירוט למה שווה לכם לרכוש את המשחק.

Image

המשחק והשליטה במשחק
אז קודם כל המשחקים במולטיפלייר של  Titan Fall 2מנוהלים טוב יותר מהמשחק הקודם. הם מהירים יותר, ממכרים יותר, הם מלאים באקשן בלי רגע משעמם אחד בלי שנייה אחת לנשום אם אתם משחקים טוב. פשוט אקשן תמידי ואף פעם לא מרגישים זול כמו למשל ב COD , למשל במשחק Titan Fall 2 כשחוזרים למשחק אחרי מוות, המיקום שהשרת מציב אתכם הוא הגיוני, הזמן שלוקח להרוג יריב בפעם השנייה נותן תחושה של משחקיות הוגנת , המפות גדולות מספיק בשביל לתת לכם מקום לנשום ולהכין את עצמכם לפני הקרב הבא. אתם מרגישים שאתם בשליטה כל הזמן. יש גם מעבר מענג ממצבים כמו להיות בחדר עם מלא רובוטים ממוחשבים ולרסס אותם, לקרב מול אויבים חיים ואז להיכנס לטיטאן הענק שלך שמרגיש כמו משחק אחר לגמרי.

Image

 

השילוב המושלם של המשחקיות עם הפארקור מרגיש כל כך טוב שאפילו משחקי ה-COD בשנים האחרונות העתיקו את זה (אבל גרוע) וכל זה הופך את המשחק Titan Fall 2 לחוויה שווה וכיפית.

ומאחר ומדובר במשחק המשך, עולה השאלה מה הם בדיוק שיפרו? אז קודם כל כמות הטיטאנים גדלה. 6 בסינגל ו 8 במולטי. יש שיפור בשרתים. יש משחקים פרטיים שיצאו עם היציאה של המשחק וזה משהו שבמשחק הראשון לא היה. יש עיצוב אישי לשחקן שלך ולטיטאן שלך. והחלק ההכי טוב – יש לנו סוף סוף סיפור לסינגלפלייר. בראשון לא היה את זה, פשוט סיפור משעמם שלא הבנתי במה אני משחק.

שמעתי הרבה דברים טובים על הסינגלפייר ואחרי ששחקתי אני מאשר את השמועות שמדובר במשחק עם משחקיות מעולה וזה לא מפתיע מאחר ומדובר ביוצרים של משחקי ה-COD הטובים יותר בסדרה. 

Image

 

אז העלילה של המשחק לשחקן היחיד עוסקת בגאק קופר והטיטאן החדש שלו BT7274. אחרי שלב אימונים שמכין אתכם למשחק אתם נשלחים לכוכב של חייזרים עם גונגלים אינסופיים, יצורים מוזרים  וזהו למעשה עולם שלם שנבנה עבור המשחק. הקאמפיין בזמן המועט שיש לו להראות את העולם של Titan Fall 2 זורק עליכם הכל, יש לכם שליטה בהכל, את האפשרות לחזור בזמן, להלחם עם חייזרים באזורים פתוחים בזמן ש 20 רובוטים נלחמים אחד בשני. ורק כשחושבים שזה מספיק מגיעים למרדף אדיר, וכאן אני אפסיק ולא אוסיף יותר בכדי להימנע מספויילרים.

כפי שאתם מבינים החיילים לתפקד גם כחייל רגלי וגם כחייל בתוך רובוט, ונשאלת השאלה איך זה עובד ביחד במשחק אחד? ובכן השילוב של המשחק הרגלי והרובוטי הוא מושלם ויש מעבר חלק בין הקטעים בהם אתם חייל רגלי ובין אלו בהם אתם ברובוט ונלחמים במיני בוסים.

כפי שכבר הזכרתי קודם מדובר במשחק קצר יחסית לשחקן היחיד, לכן אני באופן אישי ממליץ בחום לשחק על המשחק ברמה הכי קשה, בלי זה תמצאו את עצמכם מסיימים את המשחק מהר ומחסלים את כל היריבים בשניות. לי באופן אישי לקחו חמש שעות כדי לסיים את הקמפיין וזה ממש מעט זמן, אומנם מדובר היה בזמן איכותי של משחק. אבל חמש שעות! חמש שעות זה רק ההקדמה בכמה משחקי RPG בהם שיחקתי, זה אפילו לא מספיק זמן כדי להשאיר לכם בפה טעם של עוד ולרצות עוד מהקמפיין והייתי שמח אם היו מאריכים את הקמפיין ללפחות עשרים שעות משחק.

Image

 

מולטיפלייר
אני מרגיש שבמולטיפלייר של המשחק Titan Fall 2  יש ירידה קטנה ברמה הכללית של המשחק, אומנם תיקנו דברים מסויימים שהפריעו לשחקנים, אבל התחושה היא שמדובר בפלסטרים שנועדו לתקן במקום לשפר ולהוסיף דברים חדשים. משחקיות המולטיפלייר של Titan Fall 2 היא עדיין כיפית ומהנה, לכן אני מדגיש שלא תבינו לא נכון: החזרה לחיים הרבה יותר הגיונית, יש יותר מחשבה טקטית וצריך לשחק חכם ואסטרטגית, אפשר להשאר ככה בחיים הרבה זמן, ואז נכנסים לטיטאן שזה גורם לזה להרגיש כמו משחק חדש לחלוטין. ערבוב מושלם של 2 משחקים. ועכשיו יש לנו עיצוב שחקן, עיצוב נשקים, תכונות מיוחדות, צבעים שונים לנשקים ועיצובים מיוחדים. כל הדברים האלה אדירים.

Image

 

הבעיה העיקרית פה היא תאריך היציאה של המשחק. לטיטאנים אין עיצוב נשקים וזה כנראה בשביל לשמור על איזון בניהם אבל זה מרגיש מגביל. מונע יצירתיות ומשחקנים לשחק כפי שהם היו רוצים לשחק באמת.

בנוסף לכך מרגיש לי שהטיטאנים הפכו להרבה פחות שורדים וחזקים כמו שהיו במשחק הקודם, אולי זוהי מגמה שנועדה להחליש את הטיטאנים בגלל ששחקנים התלוננו על כך שהם יותר מידי חזקים, אבל לדעתי הם מתים מהר מידי, לא רק משחקנים אחרים אלה גם מרובוטים בוטים שנמצאים על המפה ויורים בכם כל הזמן. לדעתי הטיטאנים קיימים בעיקר בשביל שאפשר יהיה לקבל הרבה נקודות ניסיון: כל אחד נותן חמש נקודות ניסיון, משהו שמאפשר לאנשים לנצל זאת ולהרוג רק אותם ולעלות רמות מהר. אם היוצרים היו שומרים על האיזון במשחק אז הם היו דואגים להוריד את כמות ה XP שהטיטנים נותנים ל 2-3 וכך היו לפחות צדים אותם בפחות להיטות.

 


סיכום
המשחק Titan Fall 2 הוא משחק פעולה מגוף ראשון עם משחקיות לשחקן היחיד (קצרה יחסית) ומשחקיות מולטיפלייר איכותית ביותר. בשורה התחתונה אני אומר שהמשחק הוא הצלחה מסחררת מהמשחק הקודם, ככה אני אוהב משחקי המשך, טובים יותר ולוקחים את הפורמולה שעשתה את המשחק טוב ומשפרת אותה איפה שצריך.

 

ציון סופי שלי : 8/10

עידכון אחרון ( Saturday, 19 November 2016 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker