powered_by.png, 1 kB
סיקור לתערוכת GameIn הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 25 October 2016

סיקור לתערוכת GameIn
תרשו לי להתחיל במספרים: 30 מתחמי תוכן וחוויה, 450 עמדות משחק, אביזרים ומוצרים חדשים, מלא מלא עניין לגיימרים. לרגע הרגשתי אמריקה, כי בארץ, אין לנו הרבה תערוכות כאלה – כגיימר, הייתי חייב ללכת ואיתי, לקחתי את ארוסתי (שגם היא גיימרית) ,לבדוק את האירוע.

Image

 

כשנכנסו, ראינו אהבה בעיניים, גיימינג בכל מקום, אוורואץ', באטלפילד 1, פיפא 2017 ועוד כותרים רבים, שהשתלבו לאירוע אחד אדיר. הדבר המרכזי שרציתי לנסות באירוע היה המציאות המדומה (VR) , כגיימרים זהו הדבר הבא בשבילנו, להכנס לתוך המשחק  ולהרגיש שאנחנו הגיבור, להרגיש מזה באמת להלחם במפלצות, ובכללי להרגיש משהו חדש שאף פעם לא חווינו. החוויה הייתה מדהימה, גם אני וגם זוגתי הסכמנו שאם מקימים ביחד בית,  זה אחד הדברים הראשונים שיכנסו לתוכו.

Image

בעמדות קיבלנו יחס יפה, ולא בגלל שבאנו עם כובע של כתבים, אלה ניכר היה שהאנשים בדוכנים נהנו מהעבודה שלהם ולכן הם היו נחמדים ועזרו לנו בכל מה שרצינו. באירוע היה ניתן למצוא משחק לכל בן אדם וכל גיל, משחקים ישנים וחדשים, משחקי פעולה, ספורט, מציאות מדומה, יריות ומרוצי מכוניות.

עמדת האוכל באירוע הייתה דומינוס פיצה שעבדו קשה כדי לספק את כולם, הבעיה הייתה שהמחירים שהם גבו היו גבוהים למדי, אנשים התלוננו אבל באירוע שבו נמצאים כל היום אין מה לעשות אלה לאכול דומינוס, זה היה קצת מאכזב שהם ניצלו את המצב ועשו מהלך שבשבילי הוציא לי את החשק לקנות מהם, אני מקווה שבאירועים הבאים ישימו גבולות לדברים האלה. מה שכן היה יפה שם זה קופסת הקאסטום המיוחדת שעשו לרגל האירוע.

Image

 

אחד המותגים הבולטים ביותר באירוע היה OMEN של HP, שהתנוסס כמעט בכל פינה וקשה מאוד היה לפספס את היקף ההשקעה של HP בגיימינג הישראלי, בין השאר שתפסה את עיני היה עמדת ה-OMEN X  של HP , המחשב נראה כמו משהו שנחת כרגע מהחלל החיצון (בקטע טוב), אל הרכיבים ניתן לגשת בקלות מבחוץ  בכדי להרכיב אותו או לשדרג, פיתרון שיעשה את החיים הרבה יותר קלים לגיימרים שאוהבים להתעסק עם בניית המחשב האישי שלהם. ואם זה לא מספיק, הרושם שהתקבל הוא שהמחשב חזק מספיק כדי להפעיל לבד תחנת חלל.

Image

 

בעמדה של HP  עמד נציג חביב בשם ישי ששמח להשיב על השאלות שלנו לגבי ה-OMEN X ושאר המותגים של החברה:

שאלה: מה היתרון של ה OMEN X על פני מערכות בבנייה אישית?

ישי: הכי חשוב שכל מחשב שתקנה מיצרן עוברת בדיקה, בגיימינג חשוב שלושה דברים: ביצועים, בקרת חום, ועשה בעצמך (שידרוג). אני חושב שלגבי הביצועים אין פה שאלה, כאשר מתכננים את המוצרים האלה, עושים בקרה בכדי לראות את פיזור החום, ולכן יש לנו מערכת קירור מים , שתי מאווררים שמחלקים ומוציאים את החום של המערכת. וכמובן יש לנו את האפשרות לעשות שידרוג של המערכת לבד. שלב הבא הוא למכור את המארז לבד ואתה תכניס את החלקים שלך.

שאלה: כיצד אתם רואים את עולם ה VR  בעוד כמה שנים ומה ההיתרון של HP?

אני חושב שה VR רק בהתחלתו, ואני חושב שאנחנו נראה בשנה-שנתיים הקרובות שהגרפיקה והתחכום של ה VR יתקדם, כבר היום כל הסדרה של הOMEN היא בעצם מוכנה לזה, וככל שנתקדם גם הסדרות שמתחתיו גם יהיו מוכנות.

Image

 

שאלה: אילו אביזרי VR  חברתכם מציע לגיימרים?

ישי: HP הכריזה על שיתוף פעולה עולמי עם HTC VIVE ולכן אפשר לראות פה בהדגמה את ה-OMEN X עובד עם ה HTC VIVE שהשלב הבא הוא תיק גב מחשב, שאיתו אפשר ללכת לאן שרוצים, והוא יצא לדעתי בעוד חודש, סביר להניח כי יתחילו למכור אותו באנגליה.

שאלה: עד כמה הגיימר יעשה שימוש ביכולות האדירות של ה OMEN X, והאם הן לא מופרזות?

ישי: יש היום גיימרים בארץ שמרכיבים מערכות מטורפות ומשרשרים לא אחד ולא שתיים אלה שלושה וארבעה כרטיסי גרפיקה, היתרון ב OMEN X  שהשמיים הם הגבול ואני חושב שהיכולות של ה OMEN Xשלו יכולות להריץ כל משחק שאני מכיר. ההיתרון הוא גם שאפשר לקנות אותו כמארז עם כל החלקים בפנים ועם הזמן גם לשדרג לבד. HP עשה סקר באירופה, 50% מהגיימרים הכבדים מחפשים את היכולות לשדרוג, והHP בהשקה של ה OMEN מספקת להם את זה.

Image

 

שאלה: כיצד HP רואה את שוק הגיימינג הישראלי?

ישי: אני נחשפתי אליו רק לפני 3-4 חודשים: מיקרוסופט פנו אלי והציבו לפני את האירוע הזה ואני נכנסתי לזה חזק ולכן החלטנו להביא את סדרת ה OMEN  שלנו, ובעתיד הקרוב נתחיל בפעולות עם קהילת הגיימינג שתכלול אירועים פה ושם, השקות, וכל מיני דברים קטנים שבסוף זה יעשה את הבאז.

Image

 

לסיכום
האירוע הפתיע אותנו, הייתי באירועים קודמים בארץ וגם הם היו טובים אבל לא ציפיתי לעוד הצלחה, כנראה אני שאני צריך לתת יותר קרדיט למארגנים ולקהילת הגיימרינג בארץ.
האווירה מדהימה, המוזיקה מחשמלת, המשחקים כיפים בטירוף, ואם אתם גיימרים אתם חייבים להראות את עצמכם באירועים שכאלה, היה כיף ומי שלא בא פספס, עד השנה הבאה..

 

                                                    

 

עידכון אחרון ( Sunday, 20 November 2016 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker