מבזקים

GSC הכריזו על פיתוח המשחק S.T.A.L.K.E.R.2, המשחק יתמך בטכנולוגיה חדשה שתתאים אותו באופן האופטימלי ביותר לכל אחת מפלטפורמות המשחק.

לדברי היוצרים S.T.A.L.K.E.R. היה אחד המשחקים הנמכרים ביותר שלהם ולפיכך לא היה כל ספק שיצא המשחק S.T.A.L.K.E.R.2, השאלה הייתה רק מתי. לפי הצפי, המשחק החדש עתיד אפילו לעלות במכירות על קודמו.
תאריך היעד שהציבה החברה הוא שנת 2012.

 

powered_by.png, 1 kB

הכירו את Sure View - אבטחת מידע ויזואלית הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 31 August 2016

חברת  HP Inc.חשפה היום את המחשב היחיד בעולם המשלב מסכי אבטחת פרטיות. ה – Sure View  של חברת  HP Inc.הוא אופציה חדשה בסדרת ה HP EliteBook 1040 וה-HP EliteBook 840  והוא מסייע בחסימת פרצות ויזואליות  - וכל זאת בלחיצת כפתור אחת.

"מכיוון שהיום עובדים רבים עוברים מהסביבה המשרדית למרחבים יותר ציבוריים, האקרים משתמשים בפרצות ויזואליות, המאפשרות להם לאסוף מידע חסוי רק על ידי הסתכלות על המסך של האחר", אומר בנואיט בונאפי, סגן נשיא מערכות בחברת HP Inc EMEA. "הוספת ה-Sure View   לפתרונות האבטחה שלנו המשולבים בסדרת  ה-Elite נותנת ללקוחות שקט נפשי ואת החופש לעבוד היכן שהם בוחרים ללא חשש מחשיפת הקבצים הרגישים שלהם".

ה-Sure View, שפותח בשילוב עם טכנולוגיית הפרטיות של 3M,  מבטל את הצורך להוסיף כלים נוספים לאבטחת המידע הרגיש. המשתמשים פשוט לוחצים על כפתור F2 בכדי לעבור מידית למצב פרטיות. הלחיצה על הכפתור מורידה את רמת האור במסך בשיעור של 95% כאשר צופים בו בזווית, דבר המקשה על צופה מהצד לראות את המידע שמוצג במסך.

 

"ככל שאיום על הפרטיות מחמיר, יותר ויותר ארגונים מתייחסים לפרצות ויזואליות באופן רציני יותר", אומר מאקוטו אישי, סגן נשיא ומנהל כללי, מחלקת חומרה ומערכות בחברת 3M. "הפיתוח מתבסס על ניסיון של יותר מ-20 שנה שצברה 3M בטכנולוגיית סרטים אופטית ששולבו במסך הפרטיות. ה-Sure View  של HP  מסייע להגנה על מידע רגיש באמצעות פתרון קלאסי שנתפר למרחבי עבודה פתוחים ועבור עובדים ניידים".

 

פרצות ויזואליות הן איום אמתי על המידע הרגיש של חברות כפי שהוכח במחקר "Global Visual Hacking Experiment", שנעשה על ידי חברת Ponemon בהזמנת 3M. המחקר גילה כי 9 מכל 10 ניסיונות לגנוב מידע עסקי רגיש באמצעים וויזואליים – הצליחו, ובכל ניסיון נחשפו לפחות 4 פריטי מידע רגישים. 

 

פריצה ויזואלית יכולה להשפיע על פריון העובד, בהתחשב בעובדה שקרוב ל-60% מהעובדים מבצעים משימות עבודה מחוץ לכותלי המשרדים. מחקר נוסף של Ponemon בהזמנת 3M מצא כי עובדים המשתמשים בפתרון האבטחה הוויזואלית, יכולים להיות פי שתיים יותר יעילים  כאשר הם עובדים בסמיכות לאחרים.

ה-Sure View  של חברת  HP Inc. עוזר למשתמשים לעבוד בביטחון במקומות ציבוריים, ללא חשש שהקבצים על המסך יהיו חשופים לעיני כל. שילוב הטכנולוגיה במחשב יכול לעזור לחברות לעמוד  בדרישות רגולטוריות, במיוחד בסקטורים כמו: בריאות, פיננסים והסקטור הציבורי.

ה-Sure View הוא פתרון חדשני וחלוצי נוסף מבית HP שנוסף לחידושים כמו: הנייד הדק בעולם HP Spectre 13, הנייד העסקי הדק ביותר EliteBook Folio וכן המכשיר המשולב (3 באחד)  HP Elite x3.

 

מחיר וזמינות

ה-Sure View  של חברת  HP Inc.יהיה זמין בחנויות החל מספטמבר כאופציה במחשבי HP   EliteBook 840 וה-HP EliteBook 1040 בעלי מסך FULL HD.

 

מחיר תוסף Sure View ברכישת מחשב EliteBook: החל מ-169 ₪ (כולל מע"מ).

 

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker