מבזקים
חדשות טובות לגיימרים, AMD ו-Valve הודיעו היום על שיתוף פעולה טכני, משמעות הדבר היא שכל גיימר שהוא גם משתמש של STEAM יוכל להנות מעדכונים משמעותיים לדרייברים של כרטיס המסך שלו, במידה ויש לו כרטיס מסך מתוצרת ATI, הדבר חשוב במיוחד, מאחר ול-ATI יש נטייה להוציא מאסה גדולה של עדכונים שמשפרים את ביצועי הגרפיקה במשחקים מאוד ספציפיים. החיבור עם STEAM יחסוך את הצורך במעקב השותף אחר הדרייברים ויאפשר לשחק עם הדרייברים המעודכנים ביותר.
 

powered_by.png, 1 kB
פיליפס משיקה מסך 5K עם טכנולוגיית PerfecKolor הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 28 June 2016

חברת MMD, המפיצה המורשית של מותג מסכי פיליפס, משיקה מסך 5K ראשון מתוצרתה – המציע קפיצת מדרגה בתחום התצוגה.  

 

מסך ה-LCD החדש - דגם 275P4VYKEB - בגודל 27 אינטש מציע רזולוציה של 5K UltraClear (5,120 x 2,880) עם 14.7 מיליון פיקסלים: פי ארבעה בהשוואה לטכנולוגיית Quad HD. בנוסף, המסך  מצויד בטכנולוגיית PerfectKolor המבטיחה צבעים עקביים ומדויקים, באמצעות כיול ברמה של 99% לסקאלת הצבעים Adobe RGB  ותמיכה של 100% בסקאלת הצבעים sRGB. תצוגת צבע ברמה של 10-bit מספקת עומק של 1 מיליארד צבעים. בנוסף משולבת במסך טכנולוגיית SmartUniformity הדואגת לבהירות רציפה ואחידה של התמונה, שהיא קריטית ליישומים מקצועיים כמו צילום, עיצוב ודפוס.

 

הרזולוציה של5K  מוסיפה שטח תצוגה של 1,000 פיקסלים אופקיים ו-700 פיקסלים רוחביים בהשוואה למסך 4K באופן שמספק שטח תצוגה גדול יותר ומסייע לייעול העבודה של אנשי מקצוע. לדוגמה, ניתן לפתוח חלון לעיבודי תיב"מ (CAD) או עריכת ווידיאו, חלונות להשוואה בין שרטוטים, בין תמונות וכו'. יכולת זו מייתרת את העבודה עם מסך שני שרבים מאנשי המקצוע משלבים יחד עם מסך העבודה הראשי שלהם. באופן זה הם ממוקדים במסך אחד בלבד המאפשר ריבוי משמימות יעיל ואיכותי  

בנוסף מצויד המסך בשורה של פונקציות שמסייעות לעבודה נוחה: טכנולוגיית MultiView לצפייה במסכים  של מספר מכשירים המחוברים למסך, מצלמת אינטרנט, רמקולים פנימיים ועוד. טכנולוגיית Flicker FREE מבטלת בוהק וריצוד ומקלה על עייפות העין, טכנולוגיית PLS מתקדמת מאפשרת זוויות צפייה רחבות מסוגן – עד 178 מעלות. כן מוצעות מגוון גדול של אפשרויות התאמה כולל: גובה, הטיות לצדדים וכו'.

לסביבות מקצועיות עתירות ביצועים מוצעת כניסת USB 3.0 שמאפשרת העברת נתונים בקצב של 5 ג'יגה בשנייה – קצב מהיר פי 10 מ-USB 2.0.

מחירון של המסך בישראל: 7,500 ₪ + מע"מ

עידכון אחרון ( Tuesday, 28 June 2016 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker