מבזקים
יצאה ביקורת חדשה לשש - בש באינטרנט
לקריאת הביקורת
 

powered_by.png, 1 kB

Call of Duty: Infinite Warfare פרטים חדשים הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 May 2016

Image

Infinity Ward, הסטודיו עתיר השבחים, מגיע לגבהים חדשים עם Call of Duty: Infinite Warfare שחוזר לשורשים של הסדרה עם קרב קלאסי בין שני צבאות. Call of Duty: Infinite Warfare גורם לשחקנים לשקוע בסיפור מלחמה שבפעם הראשונה בתולדות הסדרה נמתח אל מעבר לגבולות כדור הארץ אל תוך מרחבי מערכת השמש שלנו.

 

Call of Duty: Infinite Warfare מספק משהו לכל מי שאוהב את סדרת Call of Duty עם שלושה מצבי משחק ייחודיים: מערכה, משחקים מרובי-משתתפים וזומבים. המשחק יהיה זמין גם במהדורות Legacy ו-Digital Deluxe שכוללות גם את Call of Duty: Modern Warfare Remastered* כדי ליצור את החבילה המוחלטת עבור אוהדי הסדרה.

 

* Call of Duty: Modern Warfare Remastered מכיל רק 10 מפות משחקים מרובי-משתתפים מ-Call of Duty 4: Modern Warfare המקורי. Modern Warfare Remastered הוא משחק שלם להורדה. יש צורך בחיבור לאינטרנט. למידע נוסף בקרו בכתובת www.callofduty.com/MWR_FAQ.

המערכה לשחקן יחיד:

Call of Duty: Infinite Warfare יוביל שחקנים דרך מסע בלתי נשכחו הם יתעמתו בקרבות הרואיים בלחימה קרקעית שהפכה לסימן ההיכר של הסדרה. המערכה מתרחבת אל מערכת השמש שלנו ולוקחת את השחקנים למסע אל מחוץ לכדור הארץ, מעל ומעבר לאטמוספרה. מדובר במלחמה בקנה מידה ענקי עם דמויות בלתי נשכחות, קשת של רגשות עמוקים, אזורי לחימה אפיים חדשים ופעילות בסגנון שהפך את Call of Duty לשובר קופות.

 

·         בחזרה למלחמה קלאסית בקנה מידה גדול

המשחק מתנהל בסביבה עתידית משכנעת והוא מציב את השחקנים בנעליו של קפטן רייס, טייס מבצעים מיוחדים ברמה הראשונה שלוקח שליטה על 'נקמה', אחת מחלליות המלחמה האחרונות שנותרו לכדור הארץ. בזמנים בהם המצוקה כמעט בלתי הגיונית, רייס חייב להוביל את השאריות של כוחות הקואליציה כנגד אויב חסר מנוחה.

 

·         לחימה נגד אויב פנאטי

'חזית ההגנה ההתיישבותית' (החזית) מייצגת קבוצה קטנה של מורדים שהתנתקו מ-'ברית החלל של האומות המאוחדות' במהלך מלחמת הפרישה שהתרחשה לפני שנים רבות. בעולם של Call of Duty: Infinite Warfare הכוכב שלנו כבר נוקה לחלוטין ממשאביו הטבעיים בגלל גידול האוכלוסייה והתרחבות התעשייה. אנשי כדור הארץ מסתמכים כיום על מושבות ברחבי מערכת השמש שכורות בכוכבים ובאסטרואידים כדי לספק את הדלק והמשאבים ההכרחיים האחרים. החזית היא כוח פשיסטי, המורכב מקיצוניים ברוטאליים ומלחמתיים, שהוקשחו בידי התנאים הקיצוניים בסביבות החוץ עולמיות. הם רוצים לשלוט בעמדות הללו ובעושר שהן מציעות, ולבנות מעוז במדינות של כדור הארץ. לאחר שנים של קיפאון, היחסים הדיפלומטיים מתוחים עד הקצה ודי בניצוץ קטן כדי להטיל את כל מערכת השמש למלחמה.

 

·         חוויית מערכה חלקה ומקיפה

בפעם הראשונה אי פעם חלקים רבים של המערכה - החל במערכה הקרקעית, עד הטסה של מטוס קרב סילוני ועד ללחימה בחלל באפס כוח משיכה - יוצגו כחוויה עמוסת פעולה רציפה כמעט לחלוטין עם מעט זמני טעינה ניכרים לעין, והיא תספק את אותם רגעים בולטים ומיוחדים שהפכו את הסדרה לשוברת קופות וחביבת הקהל.

 

·         ספינות מלחמה שמוסיפות אלמנט חדש ל-Call of Duty

קרבות אוויר וחלל הם, בפעם הראשונה בסדרה, אחד מהיבטי המפתח במערכה. השחקנים יחוו תרחישי קרבות וסביבות פעולה חדשים שמוסיפים מגוון והתרגשות עצומים למערכה לשחקן יחיד.

 

o        הנקמה (The Retribution): הנקמה משמשת כבסיס הבית של השחקן וכייצוג לחייו על פני כדור הארץ, וזאת בזמן המסע דרך מערכת השמש. הנקמה היא ספינת מלחמה מסיבית בה מוצאים את הצוות של השחקן והיא מהווה דמות מפתח במהלך המערכה, וכלי שהשחקנים ילמדו להסתמך עליו וגם לדאוג לו בו זמנית.

o        תן (Jackal): במהלך המערכה השחקנים גם ישתמשו במטוס קרב סילוני עם יכולות מתקדמות שידוע בשם 'תן'.

 

משחקים מרובי-משתתפים

 

Call of Duty: Infinite Warfare מציג מצב משחקים מרובי-משתתפים שמציע התפתחות במערכת התנועה של Call of Duty עם התמקדות ביצירת מגע בקווי החזית. מערכת זו מתגמלת את השחקנים עבור שימוש בסביבה שלהם ועבור יישום אסטרטגיות בלהט התנועה. המפות מתוכננות לגרום לשחקנים לשקוע אל תוך משחקיות מהירה ומהנה בדיוק כפי שהם למדו לצפות מסדרת Call of Duty. עם הגישה החדשה למשחקיות, המשחקים מרובי-המשתתפים מביאים חדשנות שמאתגרת שחקנים להשיג את מטרותיהם בדרכים יצירתיות המבוססות על סגנון המשחק הייחודי שלהם.

 

זומבים

 

Infinite Warfare יציג מצב שיתוף פעולה מקורי בשם 'זומבים' שייקח את השחקנים למסע פראי לאורך קו סיפור חדש עם תכונות ומנגנוני משחק ייחודיים. פרטים נוספים אודות חוויית ה-'זומבים' החדשה יוכרזו מאוחר יותר השנה.

 

 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

 Call of Duty 4: Modwern Warfare היה לאחד המשחקים בהיסטוריה שזכו ליותר תשבחות ופרסים מאחרים, ועכשיו הוא חוזר לאחר שעבר חידוש באיכות גבוהה ומציע טקסטורות משופרות, הצגת תמונות מבוססת עקרונות פיזיים, תאורה בטווח דינמי רחב ועדו דברים רבים אחרים שיביאו חוויה מהדור החדש לאוהדי הסדרה.

 

Call of Duty 4: Modern Warfare עטור הפרסים, שפותח בידי Infinity Ward, קבע סטנדרד חדש עם השקתו עם פעולה לוהטת בסגנון קולנועי, תוך שהוא זוכה לשבחים אוניברסאליים כאחד ממשחק הוידיאו המשפיעים ביותר בכל הזמנים. כעת יכולים אוהדי הסדרה לחיות מחדש את אחת המערכות הידועות ביותר בכל הזמנים, כולל משימות מועדפות כמו All Ghillied Up, Charlie Don’t Surf ו-Crew Expandable.

 

בנוסף, שחקנים יכולים ליצור קבוצות ולהתחבר עם חברים לפעילות מרובת-משתתפים קלאסית ומותאמת עם המשחק שהציג את היכולת לצבור מוניטין שמאפשר לשחרר נשקים, הטבות ועוד. שחקו ב-10 מפות מועדפות כולל קלאסיקות כמו Crash, Backlot ו-Crossfire.

 

שם המשחק:        Call of Duty: Infinite Warfare

חברה:               Activision Publishing, Inc

מפתחת:            Infinity Ward - Call of Duty: Infinite Warfare

                        Infinity Ward ו-Raven Software - Modern Warfare Remastered

ז'אנר:                לחימה/גוף ראשון

פלטפורמות:      Xbox One, PlayStation 4, PC

זמינות:              4 בנובמבר, 2016

 

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 04 May 2016 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker