מבזקים

 בליזרד הוסיפו עוד 3 תמונות מגניבות לגלריית המעריצים של Warcraft

את התמונות תוכלו לראות כאן 

 

 

 

powered_by.png, 1 kB
מפתחים מציאות וירטואלית? כנסו לכאן הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 19 April 2016

חברת HP Inc. ו- NVIDIA משתפות פעולה בבניית תחנות עבודה ליוצרי תוכן תלת-ממדי, אנשי מקצוע בתחומי המדיה, מפתחי משחקים ואפליקציות, ומשתמשים אחרים המפתחים חוויית מציאות וירטואלית בתלת-ממד.

תחנות העבודה החדשות HP Z, מוצעות בתצורות המוכנות לעבודה בסביבת המציאות הווירטואלית של NVIDIA, ומצוידות במאיצים גרפיים מקצועיים NVIDIA  Quadro. התצורות החדשות מספקות את הביצועים הנדרשים ליוצרי תוכן על מנת לספק למשתמש חוויה תלת ממדית מדויקת – בתהליך שקוף לחלוטין. כל אחת מהתצורות נבחנת גם בעבודה עם משקפי תלת ממד HTC Vive, באופן המבטיח כי התוכן הנוצר יתאים גם לסביבת השימוש הזאת. שתי החברות הודיעו על השקת המערכות החדשות בכנס המעבדים הגראפיים של NVIDIA, שהתקיים בשבוע שעבר בסאן חוזה. התצורה האולטימטיבית ליצירת תכני תלת ממד שאותה הציגו, כוללת שני כרטיסי מאיץ גראפי NVIDIA Quadro M6000 24GB, והיא צפויה להיות זמינה כבר במהלך הרבעון הנוכחי.


לדברי גוון קובל, מנהלת תחום הפתרונות המסחריים והפתרונות לעולם הקמעונאות בחברתInc.  HP, "אנו מציגים כלים חדשים, העתידים לשנות את האופן שבו מפיקים ויוצרים מפתחים את התוכן העשיר ביותר, והמלהיב ביותר. תחנות העבודה השולחניות HP Z בשילוב עם המערכות הגראפיות של NVIDIA  הן השילוב האידיאלי לעידן החדש הזה, של יצירת תוכן".

יוצרי תכני מציאות וירטואלית, המשתמשים בתצורות המומלצות של קו המערכות החדשות, יכולים להיות בטוחים בביצועים הגבוהים במיוחד של עיבודי מציאות וירטואלית, הכוללים קצב מהיר של עיבוד פריימים והשהיה נמוכה, גם במסגרת מערכות הנתונים המורכבות ביותר. הביצועים האלה הם עניין קריטי ביצירת חוויית מציאות וירטואלית בקסדות ומשקפי תלת-ממד שאותם מרכיב השחקן, המציגים תמונה מדויקת, נוחה לצפייה ומושכת – למפתחים ולצרכנים כאחד.

המערכות החדשות משלבות עד שני כרטיסי NVIDIA Quadro M6000 24GB. תחנת העבודה HP Z840 עם שני הכרטיסים הגראפיים תומכים בטכנולוגיית הממשק הניתן למדרוג NVIDIA VR SLI, המכפילה למעשה את יכולות בניית התמונות (rendering), גם ביישומי המציאות הווירטואלית התובעניים ביותר. רק מערכות שולחניות עם מאיץ גראפי כפול מסוגלות להציע את רמת הביצועים הזאת. מערכות HP בתצורה הכוללת זוג כרטיסי M6000 24GB מסוגלות לנצל גם את ממשק תכנות היישומים (API) למעבדים גרפיים, Affinity, ואת טכנולוגיות הסנכרון לתחום המציאות הווירטואלית של NVIDIA, על מנת להפיק ביצועים מרביים ולמנוע למעשה כל שיבוש בתמונה.

לדברי בוב פיטי, סגן נשיא לווירטואליזציה למגזר המקצועי ב- NVIDIA, "עולם המציאות הווירטואלית מתרחב מעבר למשחקים בלבד, ומחולל מהפיכה בתחומים הנוגעים לחיי היום-יום, דוגמת רפואה, ארכיטקטורה, חינוך, עיצוב המוצר והקמעונאות. מיזם 'מוכן למציאות וירטואלית' של NVIDIA מקל על המשתמשים המקצועיים לאמץ טכנולוגיות מציאות וירטואלית על מנת לקבל החלטות טובות יותר, מודעות יותר – ולהציג את העבודה הטובה ביותר".

מפתחי אפליקציות בתחום פיתוח המוצר, הארכיטקטורה, הנדסה ובניה, מדיה ובידור, חיפושי נפט וגז, חינוך, מחקר מדעי ושירותי בריאות, יכולים להישען על תצורות מאושרות לשימוש הכוללות את תחנות העבודה HP Z240 בשילוב עם NVIDIA Quadro M5000, תחנת העבודה HP Z640 בשילוב עם NVIDIA Quadro M6000, ותחנת העבודה HP Z840 בשילוב עם שני מאיצים גרפיים מדגם NVIDIA Quadro M6000.

תחנות העבודה HP Z זמינות כבר עתה. כרטיסי M6000 24GB זמינים עתה כאופציה לאחר רכישת התחנה, ויוצעו כשהם משולבים בה החל בחודש הבא. מערכות Vive נמכרות בנפרד.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker