מבזקים

האוזנייה, מתאימה את עצמה לעוצמת רעשי הרקע המשתנים סביב. ולפי ההצהרות לא משנה היכן הדובר נמצא, כביש סואן, קניון, טרמינל, הוא תמיד ישמע ויישמע באופן חד וברור.

 אוזניית ה-Bluetooth שלBose  מבית ניופאן מצוידת בטכנולוגיה ייחודית השומרת על רמת קול הגבוהה יותר מרעשי הסביבה בכדי שהשיחה תישמע בצורה טובה יותר. מיקרופון דוחה רעשים מאפשר לבן השיחה שבצד השני לשמוע את קול הדובר אליו בצורה ברורה יותר.

 

powered_by.png, 1 kB
הורדת משחקונים קצרים לנייד הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 28 July 2015

GAMEin30 – ההתמכרות החדשה שלכם בעולם משחקי הסלולארי

GAMEin30, אפליקציית משחקים חדשה, שפותחה על ידי האחים גיא ואסף אלתגר, מציעה מגוון משחקים מיוחדים, באורך של 30 שניות.

האפליקציה מציעה למשתמשים בה לשחק מול החברים שלהם (שנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלהם), במקביל אליהם וכמובן גם לבד, בפרקי זמן קצרים של שעמום (למשל, בנסיעה באוטובוס, לפני התחלת השיעור, בהמתנה ל-Take Away, בין סטים במכון כושר ועוד).

כמו כן החברה פיתחה מקלדת משחקים יחידה מסוגה באמצעותה המשתמשים יכולים להזמין את חבריהם למשחק לא רק דרך האפליקציה, אלא גם באמצעות כל התכתבות טקסטואלית (למשל, תוך כדי הודעה בוואטסאפ ששולח משתמש אחד לחברו). כך, מהיום, ניתן יהיה לשלוח משחקים תוך כדי שיחה

הרעיון שעומד מאחורי האפליקציה הוא להתאים את חווית המשתמש במשחק לדור ה"אינסטנט" שכיום נמצא במרבית זמנו באפליקציות כמו אינסטגרם, וואטסאפ, פייסבוק וכו'.

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם וההרשמה אליה פשוטה מאוד- מכניסים את מספר הטלפון, לאחר מכן מקלידים קוד אימות שתקבלו ואתם מוכנים למשחק.

להורדת האפליקציה

עידכון אחרון ( Wednesday, 29 July 2015 )
 
כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker