מבזקים
יצאו תמונות מסך חדשות למשחק Spcae Siege, משחק עתידני מז'אנר ה-FPS, אתם מוזמנים להתרשם.
לצפייה בתמונות
 

powered_by.png, 1 kB

המשחק Skylanders SuperChargers הוכרז הדפס דואל
הערכת משתמש: / 2
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 03 June 2015

יוצרי המשחק Skylanders הכריזו על השקת Skylanders Supercharger בספטמבר הקרוב.

אקטיביזיון הציגו את Vehicles to life, או כפי שהם מכנים זאת: דרך חדשה לחלוטין למעריצי Skylanders להתנסות בעולם הקסום של Skylanders.
במשחק Skylanders לשחקנים תהיה ההזדמנות להתנסות ברכבי על, שנוסעים איך לא - בים, באוויר וביבשה.. המשחק שקהל היעד העיקרי שלו הוא ילדים משלב תחרות עם נסיעה חופשית, התמודדות עם יריבים ומירוצים. אם זה לא הכל, אז שהמשחק מציע גם אתגרים רגליים, כמו גם מערכת קרבות, משחקי חשיבה, משחקונים חביבים ופעילויות במגוון סביבות משחק.

במשחק Skylanders SuperChargers מופיעים גיבורים חדשים בשם הסופר-צ'ארג'רים, שמאופיינים במהלכים חדשים, התקפות רבות עוצמה ונשקים חדשים. כמובן שלסופר צ'ארג'רים יש גם יכולות מיוחדות חדשות שנועדו מן הסתם לעזור ל-Portal Master להילחם בכאוס ולהביס את כוחות הרשע. כדי לחזק באופן משמעותי את כוחות הסדר, יופיעו במשחק 20 סופר צ'ארג'רים חדשים, ולהם עשרים רכבים חדשים שעומדים לרשותם. אם זה לא מספיק, לשחקנים תהיה האפשרות להכניס שינויים ברכבים ולשדרג אותם כמו גם את הנשקים. רוצים עוד? אז גם הרכבים כמו הדמויות יוכלו לעלות בדרגות ולפתוח יכולות מיוחדות. תוסיפו לזה שהמשחק תומך גם בדמויות ורכבים ממשחקים קודמים ותקבלו עולם מלא ומגוון ביותר.

בעלילת המשחק כאוס מנסה להשתלט על Skyland, במטרה ברורה לשעבד את הסקיילנדרים - תושבי הממלכה. בכדי לעמוד ביעדים כאוס משחרר את הנשק האולטימטיבי: "תחנות אבדון להרס אולטימטיבי", מדובר בתחנות נוראיות שמסוגלות לאכול את השמים! למרבית המזל Eon מצליח לחזות את המהלך והוא משגר כח משימה מיוחד המסוגל לנוע בכל תנאי השטח במטרה לחתוך למגע ולעצור את כאוס!

לצפיה בסרטון היוטיוב של Skylanders

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 03 June 2015 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker