מבזקים
צוות  NGO מודיע על הרחבתו, מהיום זה אפשרי להיות חלק מהצוות ולקחת חלק פעיל בעיצוב התוכן שבו..
 

powered_by.png, 1 kB

GUITAR HERO LIVE חוזר בסתיו 2015 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 21 April 2015

המשחק GUITAR HERO עובר רימייק לדור הבא, ומציב את השחקן במרכז הבמה עם פעילות חיה, קהל אמיתי; המשחק החדש יכלול טכנולוגיה חדשה של GHTV הרשת המוזיקלית הראשונה בעולם המאפשרת לנגן מאות שירים אהובים על המשתמש; זמין לקונסולות, טבאלטים וטלפונים סלולארים.

אקטיביז'ן בליזארד העולמית הודיעה השבוע (14/4/15) על יציאתו של המשחק החדש מסדרת GUITAR HERO בסתיו הקרוב. המשחק מציג דור חדש של GUITAR HERO: אחרי שכבש 40 מיליון שחקנים ברחבי העולם, כעת המשחק GUITAR HERO מאפשר לשחקן להתנסות בנקודת מבט של מבצע העומד על במה אל מול קהל חי. חידוש זה הנקרא GH LIVE, מציע למשתמש חוויה חדשה בה הוא יכול לבצע את השירים מול קהל חי ולקבל פידבק מיידי לביצוע טוב או גרוע. הבמה משתנה ככל שהמשחק מתקדם, מהבמה הקטנה ביותר במועדון מול עשרות אנשים ועד לבמה בפסטיבל בו מאות אלפי אנשים, חוויה זו מעצימה את השלהוב הרגשי שעובר המשתמש.

חידוש נוסף הוא GHTV, עדכון אוטומטי ללהיטים חדשים שיוצאים במהלך הזמן. חידוש זה מאפשר משחק מול שחקנים באותו החדר או מרחבי העולם.GHTV  היא פלטפורמה חיה ונושמת המאפשרת הרחבה משמעותית של ארסנל השירים ומחזירה את אווירת המסיבה לחדר.

המשחק יושק ברחבי העולם בסתיו 2015 ומופץ בישראל באמצעות Edlee Entertainment.

לצפייה בטריילר: https://www.youtube.com/watch?v=6SnIZgESm4c.

עידכון אחרון ( Tuesday, 21 April 2015 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker