מבזקים
שמע, עקרונית הכתבה הזו שייכת לחדשות חוץ, ומקומה למטה עם שאר הכתבות שהן לא של האתר, אבל האנשים שמצוטטים כאלה נאבים שפשוט קשה להתאפק... חובה לקרא.
לקריאת המאמר ב-Nana
 

powered_by.png, 1 kB
ראיון עם עמרי לוין ממסכי AOC הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 24 December 2014

 מאת: דניאל פיליפס, NGO

במהלך הכנס Game on! שנערך בחנוכה, חברת AOC השאילה והציגה את המסכים שלה. אנחנו כגיימרים אוהבים לדבר על גרפיקה של משחקים ועל טקסטורות, יש לכל אחד מאיתנו דעה מוצקה על מה יותר טוב: PS4, אקסבוקס1 או אולי בכלל PC, אבל למען האמת מעולם לא השקענו מחשבה ברכיב הכי קריטי בהצגת התוצאה של כל החישובים הגרפיים: המסך... אז מסתבר שיש חברה בשם AOC עם ליין של מסכים יעודים לגיימרים, ולנו היה חשוב לשמוע וללמוד עוד.

Image

למזלנו הרב הצלחנו לארגן ראיון עם נציג החברה מר עמרי לוין, שסיפק לנו הסברים מקצועיים וברורים על מסכי AOC ותרומתם לעולם הגיימינג:

-איזה מסכים החברה שלכם מציעה לגיימר הישראלי
תראה, גיימרים זו אוכלוסיה מיוחדת הם צריכם מסכי מחשב שמותאמים לדרישות של משחקי המחשב, זה אומר שיש להם רזולוציה מאוד גבוהה, שהם באים עם ריפש רייט (קצב רענון) מאוד גבוה, שמרעננים את עצמם ועל ידי כך מונעים מריחה של התמונה במהלך המשחק. המסכים באים גם עם רמקולים מובנים בדרך כלל, שתורמים רבות לחווית המשחק. הם יודעים להעלות ולהוריד את הביצועים שלהם ועל ידי כך להתאים את עצמם למשחק שאתם משחקים. למסכי-AOC יש סדרת מסכים שנועדו לגיימרים ולא נועדו לעסקים, גלישה באינטרנט או לאקסל אלא ייעודיים לגיימרים.

-למה AOC עדיפה על פני חברות אחרות?
יש הרבה חברות שמייצרות מסכים יוצאים מן הכלל, אנחנו מאמינים שהמסכים שאנחנו מייצרים עבור גיימרים, ייעודית לגיימרים הם המסכים המתאימים ביותר מאחר והם יוצרו עבור גיימרים, זה לא אומר שאין מסכים טובים לחברות האחרות בשוק, אנחנו פשוט מותאמים לגיימינג.

Image

 

-האם כחברה יצרתם סטנדרט למסכי מחשב?
אני לא יודע אם לקרוא לזה סטנדרט, אבל אנחנו יצרנו קשרים עם קבוצות מקצועיות ומובילות של גיימרים ברחבי העולם, כאלו שמשתתפות באולימפיאדות, טורנירים ותחרויות בינלאומיות של גיימינג אם תרצה תקרא להם הברצלונה והריאל מדריד של הגיימינג, זה החותם איכות הכי גדול לכך שהמסכים שלנו שאנחנו עושים משהו טוב, ואם המקצוענים הגדולים ביותר בעולם סומכים על AOC אנחנו חושבים שגם הגיימר הישראלי יכול לסמוך על המסכים שלנו. 

-כמה שנים אתם פעילים מה התפוצה והיכן ניתן להשיג את המסכים שלכם?
AOC היא חברה פעילה כבר למעלה מ- 15 שנה, מסכי גיימרים זו תופעה חדשה של כ-5 עד שבע שנים אחרונות ואת המסכים אתם כמובן יכולים למצוא אצל המשווקים המורשים (איסטרוניקס ובנדה), בחנויות מעולות כמו אייבורי הדילרים ובאתרי האינטרנט.

-האם המסכים שלכם מותאמים לטכנולוגיית ה-4K?
ל-AOC יש אומנם מסכים שמותאמים לטכנולוגיית ה-4K, אך לא עבור גיימרים, מאחר ועדיין אין את עדיין את האפשרות להציג 4K עם קצב רענון כל כך גבוה של 144Hz.

Image

 

-איזה חזון מביאה איתה החברה?
החברה מביאה מסכים שהם יעודיים לגיימרים לכן יש דגש על ריפריש רייט לשם כך יש במסכים כרטיסי מסך או צ'יפים שמדברים עם כרטיסי המסך של המחשב ומאפשרים להציג במסך בצורה הכי נכונה את מה שהכרטיס מסך באמת משדר.

הרבה פעמים אתה מוצא שגיימר משקיע המון המון כסף בכרטיס מסך ומעט כסף במסך נחות ולא מבין למה הוא מקבל תוצאה שלא מספקת אותו. AOC היא חברה ששמה את הגיימר מעל הכל וזה בא לידי ביטוי בשירות: ב-AOC יש אחריות ל 3 שנים בבית הלקוח. אם מסך מתקלקל מגיע אל הגיימר שליח הביתה ומחליף לו את המסך, בלי טרטורים מיותרים.

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 24 December 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker