מבזקים
Call of Duty Black Ops 2  הוכרז, על אף השם שלו, המשחק לא יהיה המשך ישיר ל-COD: Black Ops הראשון, שכן הוא עתיד להתחולל שבעים שנה מאוחר יותר בשנת 2025. מה כל כך מיוחד בשנת 2025? ובכן זהו התאריך שבו מתחוללת בעולם COD מלחמה קרה נוספת, ואתם כחיילי העתיד תוכלו להנות מאותן משימות חשאיות, רק עם ציוד טכנולוגי ונשקים מתקדמים יותר.
 

powered_by.png, 1 kB

אירוע השקת אקסבוקס1 גרסת מכבי הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 10 November 2014

היי חברים.

ביום שישי התקיים באולם ה-VIP של היכל נוקיה אירוע ההשקה למהדורה מיוחדת של  אקסבוקס 1 (Xbox One).

 האירוע כלל תחרות במשחק  NBA2K15 עם נבחרת מכבי אלקטרה כאשר הפרס בתחרות הייתה גרסה מיוחדת של אקסבוקס1 עם עיצוב בהשראת הקבוצה מכבי אלקטרה וחתימות כל השחקנים. קצת התעצבתי שלא זכיתי, אולי בגלל שיכולות משחק הכדורסל של עבדכם הנאמן שוות ליכולות הדיבור של של גורדון פרימן...

Image

לכאורה האירוע לא הציע הרבה מעבר לפינת צילום ועמדות אקסבוקס1 בהן יכולתם להתנסות במשחק, אך למרות שנמשך כשעתיים, האווירה התחרותית בקלות מילאה את כולם באדרנלין וכולם נהנו.

 

אחד המסרים המעודדים שהועברו לנו הכתבים בכנס היה שהמהדורה המוגבלת של אקסבוקס1 עם העיצוב בהשראת הקבוצה מכבי אלקטרה יהיה זמין בחנות של מכבי בהיכל נוקיה בעתיד הקרוב. חשוב להדגיש שאת הקונסולה המדוברת עם העיצוב הייחודי תוכלו להשיג רק בחנות מכבי ולכן אין טעם לחפש אותה בחנויות מורשות כמו באג וכן הלאה.

 

הנה עוד כמה תמונות מהאירוע:


Image
Image
Image
Image

עידכון אחרון ( Monday, 10 November 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker