מבזקים

קשה להאמין, בזמן הקצרצר שהינו כל חברי הצוות מפוזרים ברחבי העולם: בנופש על שפת הירמוח, באילת ובטיול שורשים בסיביר. בא גל אדיר של משחקים ושטף את הטבלה. כן עד שהספקנו לחזור לעצמנו הצלחנו לספור משהו כמו חמישים משחקי מחשב חדשים!!! כמובן שהדבר הראשון לעשות הוא להוסיף את כולם לרשימת המשחקים הכי חמים שיש.

לרשימת המשחקים הכי חמים

 

 

powered_by.png, 1 kB

אירוע השקת אקסבוקס1 גרסת מכבי הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 10 November 2014

היי חברים.

ביום שישי התקיים באולם ה-VIP של היכל נוקיה אירוע ההשקה למהדורה מיוחדת של  אקסבוקס 1 (Xbox One).

 האירוע כלל תחרות במשחק  NBA2K15 עם נבחרת מכבי אלקטרה כאשר הפרס בתחרות הייתה גרסה מיוחדת של אקסבוקס1 עם עיצוב בהשראת הקבוצה מכבי אלקטרה וחתימות כל השחקנים. קצת התעצבתי שלא זכיתי, אולי בגלל שיכולות משחק הכדורסל של עבדכם הנאמן שוות ליכולות הדיבור של של גורדון פרימן...

Image

לכאורה האירוע לא הציע הרבה מעבר לפינת צילום ועמדות אקסבוקס1 בהן יכולתם להתנסות במשחק, אך למרות שנמשך כשעתיים, האווירה התחרותית בקלות מילאה את כולם באדרנלין וכולם נהנו.

 

אחד המסרים המעודדים שהועברו לנו הכתבים בכנס היה שהמהדורה המוגבלת של אקסבוקס1 עם העיצוב בהשראת הקבוצה מכבי אלקטרה יהיה זמין בחנות של מכבי בהיכל נוקיה בעתיד הקרוב. חשוב להדגיש שאת הקונסולה המדוברת עם העיצוב הייחודי תוכלו להשיג רק בחנות מכבי ולכן אין טעם לחפש אותה בחנויות מורשות כמו באג וכן הלאה.

 

הנה עוד כמה תמונות מהאירוע:


Image
Image
Image
Image

עידכון אחרון ( Monday, 10 November 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker