מבזקים
הד ארצי וחברת טופ טכנולוגיות גאים להודיע על מכירת אוספי מוסיקה חדשים של טופ והד ארצי, שיימכרו לראשונה על גבי נגן MP3.
לקראת החג ייצאו ארבעה אוספים שונים: "ואתם רוקדים" (ישראלי קצבי), "אהוב יקר" (שירי אהבה), "כלניות" (שירי שנות ה-50 וה-60) "אהוב בסיירת חרוב" (שירי להקות צבאיות) . השירים הנמצאים באוספים הינם ממיטב שירי אמני הד ארצי ובביצועים המקוריים ונבחרו על ידי בועז הראל, מנהל הרפרטואר של הד ארצי.
נגן ה MP3 בעל זיכרון של שני ג'יגה, יימכר ובו אוסף 50 שירים ע"פ הנושאים השונים, וניתן יהיה להוסיף עד כ-300 שירים נוספים.
 

powered_by.png, 1 kB

יצאה ביקורת למשחק Alien Isolation הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 14 October 2014


אין כמו לשחק משחק אימה בחדר חשוך, עם מערכת סראונד והשלט של הפלייסטישן4, ברגע שקיבלתי את המשחק Alien Isolation: Nostromo edition  התקשרתי לבוס והודעתי לו שאני אהיה חולה למשך השבוע הקרוב (כנראה שפעת), על החברה טיפה יותר קשה לעבוד אז אמרתי לה שאצלנו כולם יוצאים לחופשת חג. כך חשבתי שארגנתי לי חופשה רומנטית עם אמנדה ריפלי ועוד איזה חייזר.

מה להגיד, הכל הלך חלק: ביום הראשון קמתי מאוחר יחסית, החברה כבר לא הייתה בסביבה, הכנתי קפה הדלקתי סיגריה והתחלתי להחשיך את הבית עד שרק הנורה הירוקה של המזגן נראתה בחדר.

בשלב הבא הדלקתי את הפלייסטיישן, והכנסתי את הדיסק לקונסולה (מזל שלשלט יש תאורה משל עצמו). הנה המשחק מוכן, הפתיח שלו מסתבר לא מפחיד בכלל, "לא נורא" חשבתי, זה בטח ישתפר בהמשך. ואז לפתע פתאום האיר עלי אור מסנוור, לא זה לא הגיע ממסך, אלא מהדלת שם עמדה החברה עם חיוך מאוזן לאוזן ואמרה, "למה חשוך פה טושטוש, בוא אני אעשה לך טיפה אור" החלטתי שגם אני לוקחת יחד איתך חופש והבאתי מצרכים מהמכולת, ארוחת בוקר רומנטית כבר מוכנה!
עכשיו, "איך אתה רוצה את הביצים שלך?" שאלה.
-ואני בזעף מהול בתסכול מלמלתי "משקשקות מפחד",

 לקריאת הביקורת
Image

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker