מבזקים

יוביסופט הודיעה כי המשחק TRIALS EVOLUTION בגרסת הזהב זמין להורדה בגרסת הדמו למשתמשי ה-PC. המשחק TRIALS EVOLUTION הוא משחק אופנועים אתגרי, המאפשר לשחקן לשחק כנגד המחשב במשחק פרטי, או לחליפין לעלות לרשת ולהתמודד עם שחקנים אחרים ולנסות להשלים אתגרים ששחקנים אחרים השאירו. את הביקורת למשחק תוכלו לקרוא כאן.

 

powered_by.png, 1 kB
יצאה ביקורת למשחק Middle earth: Shadow of Mordor הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 13 October 2014

האדמה החרוכה נדפה צחנת מוות מרוב גוויות שהיו פזורות בכל עבר, מכונות מלחמה ומחנות צבא הוקמו בה, מבנים הרוסים ונטושים היו חלק מהנוף וחילות אוּרוּקים שרצו בכל פינה. מורדור בהחלט ראתה ימים יפים יותר.

בעברה הלא רחוק ניתן היה לראות מדשאות ירוקות וחיות בר,  שכעת אין כלל בנמצא. השמיים שהיו תכולים ובהירים הוחלפו בשמי-דם עכורים וענני אבק כבדים המכסים את האופק. בני האדם שנפוצו בה, משועבדים עתה לאורוקים האכזריים.

טאליון הביט סביבו בדאבון נפש, כשלעיניו נגלתה מורדור השסועה, רבת המלחמות והעייפה, בעודו מנסה להבין איך הכל התחיל.

הוא זוכר תקופה יפה בה הוא פיקד על מצודת בלאק-גייט, האורוקים היו לא יותר מאשר מטרד קטן וזמני. הוא זוכר ימים בהם אימן את בנו והפתיע את אשתו במתנות.

ואז הוא נזכר גם איך לפתע הכל התהפך – איך ביום אחד פלשו צבאות האורוקים בהמוניהם, מונהגים על ידי כת זדונית ואפילה בשם "היד השחורה". הוא גם נזכר איך הספיק לראות את חברי הכת רוצחים את בנו ואת אשתו לנגד עיניו, רגע לפני שהם הורגים גם אותו.

כן, הוא נזכר שהוא בעצם מת, אז מה הוא עושה פה שוב? ומי היא אותה רוח מסתורית המלווה אותו, מדברת אליו ומנחה אותו?

הוא נעמד על רגליו, על מגדל-אור המשקיף על פני מורדור ומנסה לאסוף את שברי המידע אשר בידו.

 

לקריאת הביקורת

Image

עידכון אחרון ( Tuesday, 14 October 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker