מבזקים
יצא טלאי למשחק Battlefield 2142  גירסה יציבה 1.20. גודל הטלאי 274Mb וההורדה הכי מהירה שמצאנו
נמצאת כאן
 

powered_by.png, 1 kB
Total War: Rome II מהדורת הקיסר הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 10 September 2014

המהדורה האולטימטיבית של המשחק Total War: Rome II , מהדורת הקיסר, תושק בתאריך 16.9.2014 עבור PC ו-Mac.

לצד שפע שיפורים בביצועי המשחק והוספת כלל התוכן ששוחרר מאז השקת המשחק Rome II, המהדורה המיוחדת תכלול הרחבה חדשה בשם Imperator Augustus Campaign Pack DLC.
Image

על המשחק:

עד כמה רחוק אתה מוכן ללכת עבור רומא?

המהדורה האולטימטיבית של משחק האסטרטגיה רב המכר Total War: Rome II, מהדורת הקיסר, כוללת את תוכן המשחק המקורי Rome II, ועוד תוספות רבות.

לצד שפע שיפורים בביצועי המשחק והוספת כלל התוכן ששוחרר מאז השקת המשחק Rome II ( כולל ארבעה פלגי בונוס הזמינים לשחקן ), מהדורת הקיסר מציגה מערכת פוליטית משופרת, מערכת איזון יחידות מלוטשת ושרשראות בנייה חדשות.

מהדורת הקיסר כוללת בנוסף הורדה ללא חיוב של הרחבה חדשה, Imperator Augustus Campaign Pack, אשר מציבה את השחקנים בפרוץ מלחמת האזרחים הרומאית הגדולה אשר סייעה לעלייתו של הקיסר הראשון.
כאשר אוקטייביאן, מארק אנתוני ולפידוס מתנגשים בדרך לשלטון, עד כמה רחוק תהיו מוכנים ללכת על מנת להבטיח שלום בר קיימא?

·תכנן את כיבוש העולם הידוע בקמפיין המתרחש בסביבת משחק עצומה ( כולל תמיכה ב-2 שחקנים במצבי שיתוף פעולה ותחרות ). מזימות, פוליטיקה, מסתורין, הפיכות, נאמנות, כבוד, שאיפות, בגידות. ההחלטות שלך יקבעו את סיפור חייך.

·הרכב צבאות ענקיים וצא לשדה בקרב במלחמות המתרחשות בזמן אמת. העמד את כישורי הטקטיקה שלך למבחן בזמן שאתה שולט בעשרות אלפי חיילים הנלחמים בקרבות ים ויבשה אגדיים.

·שחק עבור תהילתה של רומא כאחד משלושה משפחות או קח שליטה על מגוון עצום של תרבויות יריבות – כל אחת מציעה הבדלים משמעותיים בסגנון המשחק עם מאות יחידות ייחודיות, ממנועי מצור וחיל רגלים חזק עד חיל שריון וברברים פראיים.

·צפה בערים אקזוטיות עתיקות וצבאות עצומים באיכות מדהימה, בזמן שקרבות אגדיים מתגוללים. זוויות צפייה מפורטות מאפשרות לך לראות את חיילך קוראים שאגות ניצחון או צורחים מכאב בחזית הקרב, בזמן שתצלומי טקטיקה חדשים מאפשרים לך תצוגה רחבה של שדה הקרב על מנת לקבל החלטות אסטרטגיות מושכלות.

 

מידע נוסף

סגנון: אסטרטגיה

עבור: PC ו- Mac

תאריך השקה: 16 ספטמבר 2014

דירוג: PEGI 16

זוכה במעל 20 פרסים ומועמדויות בתערוכת E3 2013, כולל משחק האסטרטגיה הטוב ביותר.

מחיר נכון ליום ההשקה: 175 ש"ח

עידכון אחרון ( Wednesday, 10 September 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker