מבזקים

יצאה ביקורת לגרסת הבטא של המשחק Tabula Rasa: משחק RPG מגניב נוסח Guild Wars מבית NCsoft בו אתם משחקים חייל עתידני הלוחם בחייזרים המאיימים להשמיד את האנושות וכמו תמיד גורל האנושות, או לפחות חלק גדול ממנו מונח ביידים שלכם...

לקריאת הביקורת

 

powered_by.png, 1 kB

הירוז7, THE CREW, Just Dance2015, הסטלרים הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 17 August 2014

תקציר חדשות יוביסופט מכנס 2014Gamescom:
המשחק THE CREW, שעתיד לצאת ב-11 לנובמבר הצליח לקטוף את הפרס "משחק המירוצים הטוב ביותר". המשחק שעתיד לצאת לקונסולות האקסבוקס 360, אקסבוקס1, לפלייסטישן4 ולמחשב הביתי (בעלי PS3 יכולים להתחיל להעלב), מתברג אל תוך הנישה של מירוצי מכוניות מאסיביים ברשת או כפי במילים אחרות Action driving MMO.
המשחק שכבר עבר שלב אחד של בטא, אמור לפתוח בטא מצומצמת נוספת לשחקני PS4 & Xbox ONE, מעבר לכך לא פרטו יותר מידי על ההרשמה והמועדים, אלא רק אמרו שתאריך היעד לפתיחה הוא ה-25 לאוגוסט ואם אתם בעניין אז כדאי מאוד שתעקבו מקרוב אחרי האתר של המשחק ב- thecrewgame.com

המשחק הירוז 7 הוכרז רשמית.
אלו חדשות חצי חדשות מאחר ואנחנו כבר שמענו ב-13 לאוגוסט על ההכרזה של הירוז 7, אבל בכל זאת, לכל מי שפספס, אז הנה אנחנו אומרים שוב: המשחק Might & Magic Heroes VII הוכרז, המשחק שמפותח על ידי Limbic Entertainment הוא משחק אסטרטגיה על פי תור ועל פי מה שמבטיחים לנו עתיד להיות הטוב ביותר ממשחקי הסדרה. תאריך היעד של המשחק הוא שנת 2015 ובשל אופיו הייחודי הוא יהיה ייחודי למחשב הביתי ומן הסתם יחייב קישור ישיר והדוק עם הרשת ושרתי יוביסופט, כמו שראינו במשחק הירוז6.

 

אחד המשחקים שלא מפסיקים להתעדכן אף פעם הוא JUST DANCE, והפעם אנחנו מקבלים את JUST DANCE 2015 שההבדל בינו לבין 2014 או 2013 זו בעיקר רשימת השירים, אז כדי להישאר עדכניים בלהיטים הגדולים של 2015 תוכלו לרכוש את המשחק לקונסולה או אפילו להשתמש בגרסת הסמרטפון החדשה שלו.

עוד משחק שמכריז על בטא הוא הסטלרים, והפעם: Settlers - Kingdoms of Anteria, המשחק הסטלרים הוא משחק בניה שנועד לשחקני המחשב הביתי, מדובר באחד המשחקים הותיקים והמשופשפים יותר שקיימים בתחום משחקי הבנייה, כשהפעם התמקדו באתגרים שמתבססים על שיתופי פעולה ויחסי מסחר עם הקהילה. הבטא אמורה להתחיל ב-16 לספטמבר 2014, ואם אין לכם סבלנות אתם מוזמנים לנסות את הבטא בגרמנית שתתחיל ב-20 לאוגוסט 2014.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker