מבזקים

צוות NGO שמח להודיע על תחרות ראשונה באתר אז קדימה הרשמו והכנסו לפורומים

לתחרות!!! 

 

powered_by.png, 1 kB

XboxOne נוחת רשמית בישראל הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 04 August 2014

ממיקרוסופט ישראל, היבואנית הרשמית של XboxOne בישראל נמסר כי הקונסולה החדישה עתידה להגיע לישראל באופן רשמי עם שתי ערכות מוצר ייחודיות וכל זה קורה ממש בקרוב: החל מה-15 בספטמבר.
אם אתם עונים "כן" לשאלה האם אתם מתכוונים לרכוש מכשיר אקסבוקס חדיש בזמן הקרוב, אז אולי כדאי לכם לחכות טיפה, משמעות ההודעה הרשמית של מיקרוסופט על כך ששתי ערכות האקסבוקס יושקו ב-15 לספטמבר היא גם משמעות כלכלית, מאחר וכיום המחירים בחנויות גבוהים באופן משמעותי יותר ממה שהמכשיר נמכר בחו"ל.

שתי ערכות האקסבוקס1 יכללו בתוכן את הפריטים הבאים:
בערכה הזולה, שעתידה לעלות 2300 שקל תקבלו קונסולה של 500GB, שלט אל-חוטי, כבל HDMI, ערכת צ'אט (מיקרופון ואוזניות), 14 יום התנסות בחשבון Live Gold, ועותקים דיגיטליים של FIFA15 ושל Froza Motorsport 5.
בערכה היקרה שעתידה לעלות 2800 שקל תקבלו את כל האביזרים שהזכרנו, פלוס ערכת קינקט קומפלט, שלט ONE בגרסה מוגבלת לגרסת ההשקה (one day one). ועותקים דיגיטליים של המשחקים FIFA15,  Dance Central Spotlight. 

כמובן, שכל ערכות ההשקה עתידות להיות מוגבלות במספרן, הצפי הוא שבאופן אוטומטי - עם כניסת מיקרוסופט לנישה של מכירת האקסבוקס בארץ, שאר היבואנים יורידו מחירים בכמה מאות שקלים. 

עידכון אחרון ( Monday, 04 August 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker