מבזקים

  נגמרו הימים שבהם אין לדמויות בקווסטים הישנים קול, ומהיום החליטו ב-Infamous- Adventure להעניק לנו קובץ שכולו בונוס לקווסט החביב: תוספת קול
להורדת העדכון

 

powered_by.png, 1 kB

קרביץ נכנסת לשוק המטענים לסלולר הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 01 June 2014
קרביץ משיקה בישראל קטגוריה חדשה של אביזרי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים. במסגרת הקטגוריה החדשה יושקו בשלב הראשון שני משטחי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים סמסונג LG, HTC ואחרים עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
משטחי ההטענה משתמשים בתקן הבינלאומי Qi אשר פותח על מנת לאפשר טעינת מכשירים ניידים באמצעות השראה אלקטרומגנטית ללא כבלים וללא אובדן אנרגיה לעומת כבלים רגילים.
 משטחי ההטענה ימכרו במחיר של 99 ₪ למשטח עגול ו- 129 ₪ למשטח מעוצב שטוח. בקרביץ גם ניתן לקנות את מדבקת ה- RFID במחיר של 69-79 ₪ שאותה יש להתקין בתוך מכשיר הסלולר.
קרביץ תספק שירות חינמי בסניפים נבחרים להתקנה של מדבקת RFID לכל לקוח שיבחר בכך על מנת להקל את השימוש ולהפכו לנגיש וזמין לכולם. בנוסף קיימים מספר מכשירים תומכים בהם המדבקה כבר קיימת כגון נקסוס5. למשטח שטח טעינה רחב המאפשר התאמה מיידית ונוחה הכוללת נורית LED לחיווי טעינה. כל מה שצריך הוא רק להניח את מכשיר הסמארטפון על המשטח ומייד תתחיל טעינה.
בקרביץ מדגישים כי שוק אביזרי ההטענה הכולל כבלים לשקע חשמלי, כבלים ל- USB, כבלים לרכב וסוללות הטענה ניידות מוערך בישראל בכ- 200 מיליון ש"ח בשנה. מבדיקה שנערכה עולה כי כל משפחה  מחזיקה בממוצע 2-3 אביזרי הטענה על כל מכשיר סלולר או טאבלט אשר נמצא בבית או במקום העבודה וברכב. בהמשך יושקו משטחי הטענה אלחוטיים נוספים אשר יתמכו במכשירי ה- iPhone.
עידכון אחרון ( Sunday, 01 June 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker