מבזקים

GAT4, Rise Of The Argonauts, BioShock, Mysteryville 2, Prince of Persia אלו רק חלק קטן מרשימת השמות הגדולים שהציפו אותנו בחודש האחרון, רוצים לדעת מה רשימת המשחקים המלאה?

בבקשה - ריכזנו את כל המשחקים ברשימה אחת על פי תאריך יציאה, שם וחברה.

לרשימת המשחקים המלאה

 

powered_by.png, 1 kB
דיסני אינפיניטי 2.0 Disney Infinity הדפס דואל
הערכת משתמש: / 7
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 30 April 2014
המשחק דיסני אינפיניטי 2.0 Disney Infinity  הושק

היום ה-30 לאפריל 2014, דיסני הודיעה על השקת המשחק דיסני אינפיניטי 2.0 (Disney Infinity 2.0), המשחק שבא להחליף את דיסני אינפיניטי 1.0 הושק בלאס-וגאס ובשידור חי בערוץ היו-טיוב של דיסני אינפיניטי.

Image

ניכר היה שדיסני התאמצו שהכל יעבוד כמו שצריך בהשקת המשחק דיסני אינפיניטי 2.0, הכל היה מתוקתק וכל אנשי הצוות כולל כוכבי הסרטים שהגיעו ליחצן את המשחק ידעו היכן עליהם להיות ומה הם צריכים להגיד בכל שנייה נתונה.  לדיסני יש סיבה טובה לדאוג שאינפיניטי 2.0 ייוצג על הצד הטוב ביותר: מדובר באחד ממשחקי הדגל של החברה, שמאגד את מרבית גיבורי הסרטים לארגז משחקים אחד. וכן, ההשקה של אינפיניטי 2.0 היא לא אקראית, מבחינת דיסני היה עדיף שהמשחק יושק לפני ארבעה חודשים, בקריסמס, אחרי הכל אחת הסיבות העיקריות להשקה של המשחק טמונה בצורך של דיסני להתאים את המשחק דיסני אינפיניטי לשינויים שחלו בעולם הקונסולות, או במילים אחרות: שדיסני אינפיניטי יהיה תואם גם את האקסבוקס1 ואת הפלייסטישן4.

Image

ואכן, אחת הידיעות הצפויות אבל גם החשובות יותר שהוכרזו במהלך ההשקה, הייתה ההודעה שהמשחק דיסני אינפיניטי 2.0 הוא תואם PS4 & Xbox One. הכרזה לא פחות חשובה היא בדבר הקומפטביליות של הגרסאות הישנות: דיסני הודיעו כי גרסאות קודמות של המשחק יהיו תואמות לדיסני אינפיניטי 2.0. משמעות הדבר עבור השחקנים היא עצומה: כל שחקן יוכל להעביר את התכנים והדמויות שיצר לפלטפורמה של דיסני אינפיניטי 2.0 מבלי לפגוע בהישגים שצבר במהלך המשחק אניפיניטי 1.0, עובדה זו ללא ספק תקל על השחקנים לבצע את המעבר לגרסה החדשה.

Image

במהלך ההשקה הודיעו על עוד הרבה שיפורים ושידרוגים חשובים במידה זו או אחרת שהמערכת אינפיניטי 2.0 כוללת, כמו שיפורים במשחקיות, עיצוב טירה אישית, שיפורים במנוע הגרפי, אפשרות ליצור עולם פנימי - על ידי הצבת דלתות מיוחדות ועיצוב פנים, מנוע בנייה חדש שהופך את חווית הבנייה לקלה ומהירה יותר וכן הלאה.. אבל העובדה החשובה ביותר, לשמה כולם התכנסו הייתה ללא ספק ההכרזה וההצגה של דיסני על כניסת גיבורי העל של מארבל (Marvel), לעולם דיסני אינפיניטי 2.0. במהלך ההשקה הוצגו שישה גיבורים חדשים שיכנסו ראשונים לעולם האינפיניטי 2.0: הענק הירוק, קפטן אמריקה, איירון-מן, הוואקי, האלמנה-השחורה ותור.

Image

מי שיודע לקרוא בין השורות יכול להבין כי זוהי רק השישיה הפותחת, ולמעשה על פי ההכרזה של דיסני ההשקה של המשחק לפחות עוד 12 גיבורים, ומן הסתם גם נבלים מהוללים לא יחסרו במשחק. הניחוש שלנו הוא שאם יש דמות ששייכת למארוול והיא דמות של גיבור\נבל על, בסופו של דבר נראה אותה מופיעה במשחק. הדמויות הבאות - כך הבטיחו, יוצגו בתחילת יולי במהלך תערוכת המשחקים E3 שתערך בלאס-וגאס (10-12 ליולי 2014).  

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 30 April 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker