מבזקים

באיזה דפדפן אינטרנט אתם גולשים? כיום יש לפחות 13 דפדפנים מובילים, ביניהם מוכרים יותר כמו גוגל כרום, אקספלורר ופיירפוקס וכן מוכרים פחות. השאלה האם אתם בטוחים שהדפדפן איתו אתם גולשים הוא הדפדפן המהיר ביותר?

כדי לענות על השאלה הזו עשו ב-NGOhq ביקורת בנצמרק ל-13 הדפדפנים המובילים, בלי לגעת בהגדרות ברירת המחדל, ועל אותה מערכת הפעלה. סקרנים לדעת מיהו הדפדפן המוביל והמהיר ביותר? כדאי לכם מאוד להציץ בגרפים של הביקורת הבאה:
לקריאת הביקורת

 

powered_by.png, 1 kB
גלישה באינטרנט מכל מקום בעולם ובזול? הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 18 March 2014

חברת Webbing  המתמחה במתן פתרונות חיבור לאינטרנט בארץ ובחו"ל במגוון טכנולוגיות משיקה Webbing Spot עולמי אשר יוצר בסביבתו הקרובה רשת Wi-Fi המאפשרת גלישה מסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים יידים בכל מקום. ה- Webbing Spot החדש  יכול לשמש את הנוסע בכ- 130 מדינות שונות במקביל בחבילת 2 גי'גה עד חודש החל מ- 200 ₪ או 300 מגה ביום ב- 39.9 ₪.

 מדובר בכמעט כל המדינות בעולם שישראלים יכולים לטוס אליהן. עד היום לכל מדינה הותאם סים מקומי ולא התאפשרה נדידה ממדינה למדינה יחד עם הנתב אלא בהחלפת הסים. ה- Webbing Spot החדש מכיל 8 סימים שיחד עם הסכמים ישירים של וובינג עם חברות הסלולר הגדולות בעולם (וודאפון, טלפוניקה ועוד) מאפשר מעבר בין מדינה למדינה ללא החלפת הסימים במכשיר ובעצם על ידי כך ביטול הנדידה.

בנוסף, ניתן לחבר עד 10 מכשירים מבוססי Wi-Fi לרשת האינטרנט בו זמנית ובעתיד תהיה גם אפשרות לחסימת תכנים (כמו גוגל פלוס, גוגל דרייב, סקיי דרייב, דרופ בוקס, עדכוני ווינדוס ועדכוני הענן של אפל במכשיר)  על מנת לא לבזבז תעבורת DATA שאינה חיונית וגורמת גם לאובדן זמן סוללה. הסוללה עצמה מספיקה ל- 12 שעות עבודה. כמו כן מדובר בפתרון מאובטח ומוצפן לעומת רשת ציבורית פתוחה.

 המוצר החדש מאפשר להציע מודלים שונים לחברות עסקיות שמייתר את הצורך לרכוש חבילות מראש או להודיע טרם נסיעה, והחיוב מתבצע על פי שימוש בלבד.

גיא נוימן מנהל Webbing ישראל מציין כי אנשי עסקים הבינו שחברות הסלולר גבו מחירים מופקעים הן על גלישה מזדמנת והן על חבילות גלישה. כעת המפעילים מגבילים את הגלישה לחבילות צרות עם נפח הנע בין 50-100 מגה ליום בלבד מה שאינו עונה על צרכי הלקוחות העסקיים אשר מפעילים היום שירותים רבים הצורכים DATA רב כמו Google maps, Waze, וכדומה יחד עם שיחות VOIP ב- Viber, Skype וFacetime- .

 לקוחות אינם מסתפקים עוד בפתרון רק עבור המכשיר הסלולרי אלא דורשים פתרון כולל למכשירים הנלווים כגון הטבלטים והלפטופים. החבילות הצרות של חברות הסלולר אינן נותנות פתרון הולם והצורך בשירות נמצא בעלייה, הוסיף נוימן.

 גודל ה- Webbing Spot  כגודלו של מכשיר סלולרי קטן והוא כאמור מייתר את הצורך ברכישת חבילת גלישה מספק הסלולר הישראלי ונותן מענה גם במקומות בחו"ל שבהם אין רשת WiFi מקומית שניתן להתחבר אליה.

עידכון אחרון ( Saturday, 22 March 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker