מבזקים

יצאה ביקורת על כרטיס הקול HDA Digital X-Mystique 7.1 Gold בעל קידוד הדולבי.. תקראו ולא תאמינו

 לדיון בפורומים 

לביקורת המלאה  

 

powered_by.png, 1 kB
המשחק סאות' פארק South Park- לא בישראל הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 08 March 2014

שבודקים מהי הסדרה המצויירת שישראלים בוגרים מכירים מגלים שהסדרה סאות' פארק (South Park), היא אחת הסדרות המוכרות ביותר. הסדרה האמריקנית שמתבססת על הומור שחור, סאטירה ודמויות נייר דו-מימדיות, הצליחה להתחבב על קהל הצופים ובו בעת להיות אחת הסדרות העוקצות ביותר המבקרות כל דבר ובעיקר את פני החברה האמריקנית. בישראל הייתה לסאות' פארק השפעה לא רק על הצופים אלא גם על היוצרים ובהשראת הסדרה נוצרה "מ.ק. 22 הישראלית" שלצערנו החזיקה רק עונה אחת.

לאחרונה התבשרו מעריצי הסדרה כי סאות' פארק יוצאים כמשחק, ולא סתם משחק אלא משחק בסגנון Might a& Magic שמאפשר לשחקנים לקחת חלק בעולם סאות' פארק, כולל קטעים נבחרים מפרקים ששודרו. כצפוי המשחק אמור להיות אלים, בוטה ועם המון הומור שחור. קשה להגיד שהתרגשנו ששמענו שיוצא משחק בסגנון סאות' פארק, אחרי הכל - מה כבר יכולים לחדש לנו? זה הולך להיות חמוד וזהו, נכון?
אז זהו שלא: להפתעתנו גילינו שיוביסופט לא מתכוונת לשווק את המשחק בישראל.
למה? לא ברור.
בתגובה לפנייתנו, ענה לנו נציג רשמי של יוביסופט שהמשחק סאות' פארק לא ישווק כלל בישראל, גם לא דרך STEAM שחסמו את המשחק לישראל. נימוק מדוע נחסם המשחק לקהל הישראלי לא קיבלנו.
אבל אנחנו מקווים שלא מדובר במזימה זדונית של אנשים שסתם לא אוהבים את ישראל וחוסמים תכנים דרך STEAM, שלא אמורים להיות מושפעים בזמינות שלהם מכל נקודה בעולם. 

עידכון אחרון ( Saturday, 08 March 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker