מבזקים

החבר ששבש שהפך את שליחת התמונות להרגל, שלח לנו עוד גל שלם של תמונות מסך למשחק AION the Tower of Eternity, מתוכן בחרנו בשבילכם את הטובות ביותר ואנחנו גם מזמינים אתכם ללמוד מששבש, לקחת יוזמה ולשלוח לנו גם תמונות מסך באיכות גבוהה. קרדיט מובטח.

לצפייה בתמונות המסך
 

 

powered_by.png, 1 kB
ההונאה הנפוצה ביותר: הזמנה לאירוע בפייסבוק הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 25 February 2014

סימנטק המספקת פתרונות אבטחה, אחסון והמשכיות עסקית, חשפה את חמשת ההתקפות הפופולאריות על רשתות חברתיות שהתרחשו בחודש ינואר 2014. בדו"ח נקבע כי  82% מההתקפות היו הצעות מזויפות להצטרף לאירוע. מדובר בהונאה המזמינה את המשתמש ברשת החברתית להצטרף לאירוע או לקבוצה מזויפת בעזרת תמריצים כגון כרטיסי מתנה חינם. ההצטרפות לעתים קרובות מחייבת את המשתמש לשתף את אישור ההצטרפות עם התוקף או לשלוח הודעת טקסט למספר טלפון ובכך לחשוף את המשתמש לתוכניות זדוניות או לגבות ממנו כסף.

ההונאה שצברה 8% מההתקפות היא שימוש מזויף בכפתור Like. בהונאה זו התוקפים מניעים את המשתמשים ללחוץ על כפתור Like  מזוייף אשר בפועל מתקין במחשב המשתמש תוכנה זדונית המשתלטת על העמוד ומאפשרת לנהל אותו, לפרסם עדכונים ב newsfeed  ולחשוף פרטים אישיים.

הונאות השיתוף הידניות זוכות ל – 5% מההתקפות, במקרה הזה התוקפים מסתמכים על הקורבנות לבצע את עבודת ההונאה עבורם על ידי כך שהם מניעים את המשתמש לפרסם ולשתף עם חבריהם קטעי וידאו והצעות מזויפות, ובכך להקנות להם אמינות.

2% מההתקפות הן אפליקציות המסופקות על ידי התוקפים הנחזים להיות יישומים לגיטימיים, עם זאת, הם מכילים קוד זדוני. התוקפים משתמשים ביישומים לגיטימיים, מכניסים בהם חבילת תוכנות זדוניות, ולאחר מכן משחררים אותם בגרסה חינמית של האפליקציה.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker