מבזקים
יצאו תמונות מסך חדשות למשחק Mario & Sonic at the olympic games: מריו וסוניק במשחקים האולימפיים וכאן יש לנו טעימה ממקצי השחייה, מתחרויות הטניס ומתחרויות החתירה.
לצפייה בתמונות
 

powered_by.png, 1 kB
תגובת סימנטק לפרשיית הביטקויין הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 25 February 2014

העניין במטבע הדיגיטלי גדל באופן משמעותי ב-2013, במיוחד מאז ששער החליפין ל-1Bitcoin  עלה ללמעלה מ-  1000 דולרים בנובמבר 2013. אבל כמו בכל שיטה שנקבעה לתשלום, מטבע מוצפן זה הצית גם את האינטרס של הרמאים.

במהלך השנים האחרונות, כותבי תוכנות זדוניות פיתחו סוסים טרויאניים שגונבים מ"ארנקי" Bitcoin. תוקפים רבים מתמקדים בגניבת הקבצים המקומיים של הארנק הלא המקוון. מאז לא מעט אנשים משתמשים בארנקים או חשבונות באינטרנט עם סוחרים מקוונים לאחסון Bitcoins, שירותים אלה גם הם הפכו ליעד פריצה. כמה תוקפים החלו להשתמש בסוסים טרויאניים פיננסיים כדי לגנוב סיסמאות גישה לארנקי Bitcoin באינטרנט. ישנם גם דיווחים על התקפות ישירות נגד פלטפורמות מסחר Bitcoin בה התוקפים גנבו בהצלחה Bitcoins ששווה כמה מיליוני דולרים. האנליסטים של סימנטק צופים כי העניין של התוקפים במטבע דיגיטלי זה יגדל עוד יותר, במיוחד כשהערך של ה- Bitcoin עולה ואבטחת הפלטפורמות המקוונות נשארות ברמה  נמוכה יותר בהשוואה לבנקאות מקוונת מסורתית".

 

בנוסף, דו"ח סימנטק על סוסים טרויאנים במגזר הבנקאות מעלה כי 1400 בנקים ומוסדות פיננסיים ב- 88 מדינות הותקפו בשנת 2013. בשלושת הרבעונים הראשונים של 2013 מספר הסוסים טרויאניים הפיננסיים גדל פי 3 לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

עוד עולה מהדו"ח כי כ- 2.25 מיליון מחשבים נפגעו בהתקפות אלה ברחבי העולם
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker