מבזקים
Titanfall הוא משחק יריות מגוף ראשון, שלדעתי לא נראה כמותו עד כה. Titanfall שפותח על ידי Respawn Enterteubnebt והושק על ידי EA, הוא מהמשחקים לו חיכו לא מעט אנשים. זהו משחק יריות בגוף ראשון עם רובוטים אדירים בשם טיטנים, עליהם אפשר לרכב ולפצח אוייבים כמו גרעינים במשחק כדורגל.

האם כל משחקי היריות שאתם משחקים משעממים אתכם? קול-אוף-דיוטי, שאגב חלק מהמפתחים שלו עבדו על Titanfall נכנס פחות או יותר באותה קטגוריה מוכרת יחד עם בטלפליד והיילו, ולכן המשחק Titanfall הוא שחקן חדש שנכנס לקטגוריית משחקי היריות ומאפשר לנו לשחק בצורה טקטית טיפה שונה מהמשחקים שכבר התרגלנו אליהם מזמן.

לקריאת הביקורת
 

powered_by.png, 1 kB
תגובת סימנטק לפרשיית הביטקויין הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 25 February 2014

העניין במטבע הדיגיטלי גדל באופן משמעותי ב-2013, במיוחד מאז ששער החליפין ל-1Bitcoin  עלה ללמעלה מ-  1000 דולרים בנובמבר 2013. אבל כמו בכל שיטה שנקבעה לתשלום, מטבע מוצפן זה הצית גם את האינטרס של הרמאים.

במהלך השנים האחרונות, כותבי תוכנות זדוניות פיתחו סוסים טרויאניים שגונבים מ"ארנקי" Bitcoin. תוקפים רבים מתמקדים בגניבת הקבצים המקומיים של הארנק הלא המקוון. מאז לא מעט אנשים משתמשים בארנקים או חשבונות באינטרנט עם סוחרים מקוונים לאחסון Bitcoins, שירותים אלה גם הם הפכו ליעד פריצה. כמה תוקפים החלו להשתמש בסוסים טרויאניים פיננסיים כדי לגנוב סיסמאות גישה לארנקי Bitcoin באינטרנט. ישנם גם דיווחים על התקפות ישירות נגד פלטפורמות מסחר Bitcoin בה התוקפים גנבו בהצלחה Bitcoins ששווה כמה מיליוני דולרים. האנליסטים של סימנטק צופים כי העניין של התוקפים במטבע דיגיטלי זה יגדל עוד יותר, במיוחד כשהערך של ה- Bitcoin עולה ואבטחת הפלטפורמות המקוונות נשארות ברמה  נמוכה יותר בהשוואה לבנקאות מקוונת מסורתית".

 

בנוסף, דו"ח סימנטק על סוסים טרויאנים במגזר הבנקאות מעלה כי 1400 בנקים ומוסדות פיננסיים ב- 88 מדינות הותקפו בשנת 2013. בשלושת הרבעונים הראשונים של 2013 מספר הסוסים טרויאניים הפיננסיים גדל פי 3 לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

עוד עולה מהדו"ח כי כ- 2.25 מיליון מחשבים נפגעו בהתקפות אלה ברחבי העולם
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker