מבזקים

הקיץ יכולה להיות תקופה ארוכה ומייגעת, בעיקר שאין מה לעשות ומתחיל להיות משעמם. אז במקום להשתעמם - אולי כדאי שתתחילו לבנות לעצמכם משחק משלכם, הדרך הקשה היא אומנם ללמוד תכנות וליצור שותפות עם מעצב גרפי. דרך נוספת שכוללת קיצור דרך אדיר היא שימוש בתוכנה לבניית משחקים, כמו זו שניתן למצוא באתר של "קליקטיים -Game Factory, או שאולי תעדיפו לרכוש קודם השכלה מעמיקה (ואולי גם למצוא כמה הצעות עבודה) באתרGameDev .

אז למה אתם מחכים?
עולם המשחקים זקוק לכם!!

 

powered_by.png, 1 kB
בסוצ'י גולשים לך גם על המידע האישי במובייל הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 17 February 2014

לאור הדיווחים האחרונים סביב אבטחת האינטרנט ברוסיה במהלך המשחקים האולימפיים, עולה האפשרות שהאקרים ועברייני סייבר ינצלו אוהדי ספורט להיכנס לקישורים ואתרים עוינים ואף לשלם בעבור הצעות ועסקאות שקריות הנוגעות למשחקים, סימנטק החליטה לתת מנוי שנתי חינם של תוכנת ה- Norton™ Mobile Security. הצעה זו תקפה בכל המדינות ברחבי העולם שבו NMS זמינה עד טקס הסיום של המשחקים.

תוכנת האבטחה Norton Mobile Security מותאמת ל- iPhone ו- iPads או ל- Android וטאבלטים וניתנת תחת הסיסמה: "אל תשחקו משחקים עם האבטחה שלכם" 

אז מה עושים?

כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הקופון stay_safe_EMEA באתר רכישת התוכנה http://us.norton.com/stay-safe/promo ולהמשיך בתהליך

Norton Mobile Security מגן על כל המכשירים כולל טאבלטים:

 

1.      עוזר במציאת מכשירים גנובים או אבודים

2.      מגן על הנתונים והמידע הפרטי מפני עבריינים

3.      משחזר נתונים אבודים

4.      מגן בפני איומים דיגיטליים

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker