מבזקים

לוג'יטק משיקה מצלמת מחשב חדשנית ופורצת דרך ומרחיבה את האפשרויות שבהן ניתן להזרים וליצור סרטונים. מצלמת ה- Logitech Broadcaster Wi-Fi החדשה מעניקה אפשרויות שימוש נוספות, מעבר למצלמות המחשב הסטנדרטיות, כגון הזרמת וידיאו בשידור חי, צילום משתי נקודות שונות במקביל תוך שימוש במצלמה הקבועה במחשב ו-וידיאו צ'ט במחשבי Mac.

מצלמת ה- Logitech Webcam Wi-Fi מאפשרת הפקת סרטים מקצועיים והזרמת קטעי וידיאו ישירות ל- Ustream. כמו כן, המצלמה מאפשרת שימוש במחשב, ב- iPhone או ב- iPad בכדי לשלוט ולצפות בתצוגה מקדימה של הוידיאו.

 

 

powered_by.png, 1 kB
דמויות חדשות של "דיסני אינפיניטי" מגיעות לישראל הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 16 February 2014

דמויות חדשות של משחק הקונסולה "דיסני אינפיניטי" מגיעות לישראל: מר סופר-על, הפיראט ג'ק ספארו מהסרט שודדי הים הקריביים, וודי מהסרט צעצוע של סיפור, סולי מהסרט מפלצות בע"מ, ראלף ההורס, מלכת הקרח, רפונזל ועוד. הדמויות החדשות מצטרפות לדמויות שכבר הגיעו לישראל ביניהם: גברת סופר-על, סינדרום, דאש וויולט מהסרט משפחת סופר-על, מייק ממפלצות בע"מ, פרנצ'סקו, מטור ורנדי מהסרט מכוניות, דייבי ג'ונס וקפטן ברבוסה מהסרט שודדי הים קריביים.

משחק הקונסולה "דיסני אינפיניטי" מגיע עם עולמות של משחקים הלקוחים מהסרטים של דיסני, ביניהם: מכוניות, מפלצות בע"מ, משפחת סופר על, שודדי הקריביים, ראלף ההורס, מלכת הקרח, צעצוע של סיפור ועוד. "דיסני אינפיניטי" מגיע לפלטפורמות PS3, Xbox, WII, כל ערכה מגיעה עם 3 דמויות ומגש אינטראקטיבי להנחת הדמויות, כאשר כל דמות פותחת דלת לעולם המשחקים שלה. ניתן להרחיב את הערכה ולרכוש דמויות נוספות ובכך לשחק בעולמות נוספים. הדמויות נמכרות ברשתות וחנויות צעצועים מובילות.

העולמות של "דיסני אינפיניטי" משלבים גרפיקה באיכות מאד גבוה עם אלמנט של משחק וכיף. הדמויות הן דמויות מהסרטים המצליחים של דיסני והן גם מגיעות כדמויות פיזיות, צעצוע שאפשר לקחת אותו ולשחק איתו. הצעצוע הוא צעצוע חוצה פלטפורמות, אפשר לקחת אותו לחבר וכשמגיעים הביתה מניחים אותו על הקונסולה והצעצוע הופך לדמות וירטואלית שמשתתפת ומשתפת את הילד במשחק.

המשחק בנוי מאסטרטגיה לטווח הרחוק: זה לא משחק של הסרט "מכוניות" אלא התוכן של הסרט יבוא לידי ביטוי בתוך "דיסני אינפיניטי" ויהפוך לפלטפורמה של משחק מתפתח עד אין סוף. בעצם המשחק לא מספר את סיפור הסרט אלא מכניס את המשתתף לתוך העולם שלו. כל דמות פותחת עולם וישנו עולם נוסף בו כל הדמויות יכולות להיות יחד.

"חברת דיסני השקיעה יותר מ-100 מיליון דולר בפיתוח ושיווק של המשחק 'דיסני אינפיניטי' והחברה מכרה עד כה 3 מיליון משחקי קונסולה, מאז השיקה את המוצר באוגוסט האחרון. בהמשך אנו עתידים לראות דמויות חדשות שיתווספו למשחק ואיתם גם עולמות חדשים לשחק בהם, דיסני כל הזמן מחפשת איך להתפתח" מוסר נועם ויסברג, מנכ"ל Edlee Entertainment, המשווקת הרשמית של "דיסני אינפיניטי" בישראל.

 

"משחק בדיסני אינפיניטי הוא חוויה שמשותפת לילדים ולהורים ביחד. אנו ההורים מכירים את הדמויות של דיסני מהילדות שלנו ויש לנו אהדה אליהם, הילדים מתחברים אליהן בקלות וכיף לנו לשחק ביחד נגד המשחק או האחד נגד השני. מדובר באופציה לבילוי משותף של שבת בבוקר בו כל בני המשפחה בסלון הבית משחקים ביחד".

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker