מבזקים

יצאה ביקורת למשחק פני צלקת -ScarFace וכולכם מוזמנים לקרא אותה 

 

 כאן

 

 

powered_by.png, 1 kB
המנצח הגדול בתחרות הסייבר של סימנטק: אלעד עייני הדפס דואל
הערכת משתמש: / 2
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 29 January 2014

סימנטק אתגרה 50 מומחי אבטחה בתחרות תקיפת סייבר הגדולה שנערכה בישראל

פרופיל מנצח תחרות התקיפה: בן 24, בגיל 17 מצא פירצת אבטחה במוסד פיננסי ישראלי ובעל חלום לפתוח סטארט-אפ בתחום אבטחת מידע פנים ארגונית

אנתוניו פורזרי, אחראי על טכנולוגית אבטחת הסייבר ל-EMEA ציין כי הישראלים היו המהירים ביותר עד היום בכל תחרויות הסייבר שסימנטק ערכה באירופה

במסגרת כנס הסייבר שהסתיים אמש בתל אביב, יצרה חברת אבטחת המידע, סימנטק משחק של סביבת סייבר וירטואלית אשר דימתה פריצה לשרתי חברה. במהלך המשחק 50 משתתפים ניסו במשך 4 שעות להחזיר נתונים רגישים שנגנבו על ידי חברה מתחרה. זו  הפעם ה- 15 שסימנטק עורכת את תחרות הסייבר באירופה והמזרח התיכון ומאפשרת למומחים ממגוון התחומים (מומחי אבטחת מידע, מנהלי מערכות מידע, סטודנטים, ואנשי מקצוע בענף) לפרוץ למערכות מידע של החברה אותה תקפו.

התחרות שנערכה במהלך כנס סייברטק 2014 ביוזמת ישראל דיפנס ובחסות מטה הסייבר הלאומי, יועדה לכל רמות המומחיות הטכנית והכניסה את המשתתפים לנעליו של ההאקר במטרה להבין את מטרותיו, את הטכנולוגיה בה הוא משתמש ואת דרך המחשבה שלו. במהלך המשחק המשתתפים נדרשו לפרוץ למערכת ה- IT של החברה המתחרה על מנת להוכיח או להפריך את השתתפותה בתקיפה על החברה שעליה מומחה הסייבר מגן. בתום התחרות, הוכרז אלעד עייני בן ה-24 כמנצח. 

המשחק הדגיש את הצורך לפתח ללא הרף כישורים ייחודיים להגנה על תשתיות דיגיטליות. התחרות שהייתה בסגנון "תפוס את הדגל" אפשרה למשתתפים לבחון את מומחיותם בסביבת עולם ייחודית שפותחה על ידי סימנטק.

אלעד עייני (24) מנצח תחרות הסייבר של סימנטק, בגיל 17 שיתף עיני פעולה עם מוסד פיננסי ישראלי וחשף בפניהם פרצות במערכות המחשבים שלהם, כך הרוויח את משכורתו הראשונה בתחום. עייני מציין כי החלום שלו ושל חבריו הוא לפתוח חברת סטארט-אפ בתחום אבטחת מידע פנים ארגוני.

אנתוניו פורזרי, אחראי על טכנולוגית אבטחת הסייבר ל-EMEA בסימנטק אשר ניהל התחרות מציין כי הישראלים היו המהירים ביותר עד היום בכל תחרויות הסייבר שסימנטק ערכה באירופה. רמת המיומנת שראינו במהלך המשחק בישראל הייתה מעבר למה שהכרנו עד כה. היכולות שהוצגו להתמודדות ופיצוח החידות והבעיות השונות היו גבוהות באופן מפתיע. כיום נושא אבטחת הסייבר הגיע לבגרות מבחינת היקף, מהירות ומגוון האיומים ולכן הגנה איננה בבחינת 'אם' אלא 'מתי'.

 

 

 

 

על סימנטק:

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת:  www.symantec.com.

עידכון אחרון ( Saturday, 01 February 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker