מבזקים

משחקי Vivendi הודיעה על תאריך להוצאת המשחק World In Conflict. לפי הפרסומים התאריך  המשוער להוצאת המשחק הוא ה-21 בספטמבר השנה. כמו כן הם הודיעו על הוצאת גרסת בטא של המשחק (פתוחה לכל מי שרוצה להירשם). תקופת הבטא התחילה ב-11 ביולי ותימשך עד סוף החודש.
לאתר הבית של המשחק
לכתבה המקורית

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת למשחק King's Bounty: Ice and Fire הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 27 January 2014

על המשחק
המשחק Ice and Fire הוא ההרחבה הראשונה  (DLC) במסגרת משחקי Kings Bounty: warriors of the north, המשחק שמגיע אלינו בחסות 1C אינו מותקן כגרסה עצמאית, אלא כגרסה שמצריכה עותק מהמשחק המקורי להתקנה הראשונית. כמובן שכל מי שירכוש ישירות את Ice and Fire, יקבל כחלק מהחבילה את העלילה המקורית של King's Bounty. המשחק עצמו בנוי כמשחק אסטרטגיה, כשהחלק הלוגיסטי בו הדמות נעה במסך מתנהל כמשחק אסטרטגיה בזמן אמת ואילו הקרבות מתנהלים כקרבות אסטרטגיה על פי תור.

Image

גרפיקה
לא ניכר שינוי בגרפיקה מהמשחק הקודם, בלטה מאוד העובדה שהמשחק על אף שהציג רמה גרפית מכובדת, לא העיק בכלל על המחשב והצלחנו למדוד במהלך המשחק רמות של 200FPS.

סאונד
גם בתחום הסאונד אין שינוי ניכר, האפקטים הצלילים והמוזיקה יובאו במלואם מהמשחק המקורי.

Image

 

עלילה
העלילה של המשחק King's Bounty Ice and Fire משתלבת אל תוך העלילה של Warriors of the north עליה תוכלו לקרוא כאן במסגרת הביקורת הקודמת שערכנו למשחק: King's Bounty -Warriors of the North. אתם מתחילים מאותה נקודת מוצא עם אותה עלילה מוכרת, בתפקיד אולף בנו של המלך תורמוד דה פירס, ושוב מתחילה הסאגה המוכרת עם האח אריק שבוגד בממלכה לטובת האל-מתים וכשנדמה לכם שראיתם כבר הכל, פתאום אתם מקבלים ידיעה על איזה אי מרוחק שכולו עשוי קרח. אתם מנסים לברר עם הדמויות במשחק אם הם שמעו על האי, אבל ללא הועיל: איש לא שמע על האי, טפח אחרי טפח אתם חושפים את קיומה של ממלכה חדשה: ארץ של אלפי הקרח, שהם אלפים שבמקום לחיות ביערות אוהבים קרח. אם זה לא מספיק, אתם מגלים שבנוסף לאלפים החדשים קמים להם אל-מתים לטאות, שלא נראו כמותם מעולם, או במילים אחרות: אותה עלילה כמו בקינגס באונטי המקורי, רק יותר משודרגת.

Image

 

המשחק והשליטה במשחק
אין שינוי בשליטה במשחק, הדבר היחידי שבאמת משתנה היא העובדה שהיחידות שלכם מקבלות דרגות: גם לחיילים בהם אתם שולטים יש דרגות וככל שתשתמשו יותר ביחידה ובכוחות המיוחדים שלה, כך היא תצבור יותר נקודות ניסיון ותהפוך לקטלנית יותר. לכאורה לדבר יש השפעה חיובית על המשחק: אתם מקבלים חיילים חזקים מאוד לקראת סוף המשחק. אבל אנחנו לא רואים את התופעה הזו כתופעה מבורכת משתי סיבות: לקראת סוף המשחק הקרבות אתם כל כך חזקים ופתאום כל הקרבות נראים לכם ממש קלים, עד כדי כך שבמשך שעות של משחק לא תזדקקו ללכת לעיר כדי לחדש את היחידות שלכם, כי פשוט לא ימות לכם אף חייל.
הסיבה השנייה היא הגיוון במשחק: אם עד כה היה לכם אינטרס כלשהו להחליף יחידות ולהשתמש במגוון יחידות של חיילים מגזעים וצבאות שונים, אז עניין הדרגות סוגר לכם את הפינה, כי מה היתרון בלגוון ביחידות בהם אתם משתמשים אם בכל פעם יהיה עליכם לבנות את הדרגות של החיילים מחדש?

Image

מה נותנת לנו התוספת
אז למי ששאל מה נותנת לנו ההרחבה למשחק, אז הכנו סיכום קצר שלדעתנו ממצה את כל מה שתוכלו למצוא בהרחבה King's Bounty: Warriors of the north. Ice and Fire.
- ראשית יש את אלפי הקרח, שהם זן חדש של אלפים שאוהבים קרח.
- שנית יש את הלטאות האל-מתות, שנקראות נקרוליזרד (נקרו-לטאות בתרגום חופשי).
- יש גם את מערכת הניסיון של החיילים, שמאפשרת ליחידות לעלות דרגות.
- נוספו משימות חדשות, וטריטוריות חדשות.
-נוספו עוד כ-20 יצורים חדשים, ובסך הכל עוד כעשרים שעות משחק.

מה לא נכנס למשחק במסגרת התוספת: משחק מולטיפלייר, שלמען האמת לא כל כך חסר, אבל היה יכול להפוך את המשחק להרבה יותר חברותי, מהמובן של משחק שמשחקים עם חבר שבא לבקר.

Image

סיכום
Ice & Fire הוא בסך הכל DLC טוב שיצא למשחק King's Bounty: Warriors of the north. אחרי שנה ועוד כמה חודשים שהמשחק יצא, Ice & Fire מכניס טיפה פלפל למשחק ומחזיר אותנו לתקופה שבה היינו משחקים כל יום כמה שעות מול King's Bounty. להפתעתנו הרבה, גילינו שלמרות שסיימנו את המשחק וחרשנו עליו מכל כיוון אפשרי, אנחנו עדיין נהנים לשבת מול המשחק ולשחק בו כאילו מדובר במשחק חדש לחלוטין.

האם המשחק שווה את הכסף
נתחיל בזה שהתשובה היא כן, Ice & Fire רק מיטיב עם המשחק King's Bounty: warrior of the north, ועל אף שאצלנו DLC לא מקבל ציונים, אנחנו יכולים להגיד כי באופן כללי מדובר בתוספת שמיטיבה עם המשחק שכבר הוגדר אצלנו כמשחק כיפי וכדאי.

 

עידכון אחרון ( Monday, 27 January 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker