מבזקים
היום זהו היום האחרון לפעילות של ארגון ה-CPL, אין בן אדם אחד שמשחק CS ולא יודע על מה מדובר שאומרים CPL, אבל מהיום שלושת האותיות הללו הופכות להיסטורי. התחרות הקשה בעולם הקלאנים הכבידה על הארגון ולמרות השם העולמי והמקצועיות יצאה היום הכרזה על סגירה.
להודעה הרשמית: http://www.thecpl.com/?p=1920
 

powered_by.png, 1 kB
משרד נובמבר נבחר לייצג את עדלי הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 19 January 2014

משרד נובמבר יחסי ציבור נבחר להוביל את מערך יחסי הציבור של חברתEDLEE ENTERTAINMENT  המשווקת והמפיצה הרשמית בישראל של משחקי הקונסולה המובילים בתחום הספורט, פעולה, אסטרטגיה, תפקידים וילדים. בין המשחקים המובילים שהחברה משווקת ומפיצה: FIFA, Call Of Duty, Battlefield, Diablo, Warld    of warcraft, SIMS , Disney Infinity, Skylanders, Angry Birds, Spiderman, Star Wars ועוד רבים וטובים.

חברתEDLEE ENTERTAINMENT  היא החברה המובילה בשוק הגיימינג בישראל. החברה נוסדה בישראל בשנת 2011 כחברת הפצה לשוק הקמעונאי ועוסקת במשחקי קונסולות לכל הפלטפורמות ולחתך גילאים רחב. החברה שמה לה למטרה לספק מוצרים חדשניים באיכות גבוהה לשעות הפנאי והבידור. למנכ"ל, נועם ויסברג, 20 שנות ניסיון בשיווק והפצת חברות בינלאומיות בתחום המולטימדיה. EDLEE היא המפיצה הרשמית בישראל של החברות הבינלאומיות המובילות בתעשיית המשחקים:ACTIVISION BLIZZARD, EA, LUCASARTS, NAMCO BANDAI, DISNEY, BETHESDA , CODEMASTER
עידכון אחרון ( Sunday, 19 January 2014 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker