מבזקים
HP הכריזה על השקת מחשב - מחברת שטוח. המחשב יראה בדיוק כמו Notebook - יחידה מלבנית אחת שהיא גם המסך וגם יחידת החישוב. למחשב ניתן השם חסר המעוף "סלייט" או רעף בעברית, כנראה בשל הדמיון החיצוני. לסלייט אמורה להיות יכולת חישובית ועיבודית גבוהה ביותר, הוא אמור לדעת להריץ מספר רב של ישומים בו זמנית ולהיות תואם ישומים מבוססי ווינדוס.
 

powered_by.png, 1 kB
סימולציית הפריצה של סימנטק הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 19 January 2014

למעלה מ- 50 מומחי אבטחת המידע בישראל ישתתפו במשחק הסייבר הגדול של ישראל Symantec Cyber Readiness Challenge. מומחי אבטחת המידע מגיעים מזרועות שונות של התעשייה הביטחונית בישראל, חברות האבטחה, חברות הסלולר והתקשורת, בנקים, רשויות מקומיות, אוניברסיטאות, מרכזי רפואה וסטודנטים שלומדים במסלולי סייבר ובקורסים של האקרים.

במהלך התחרות שתתקיים  ב- 28.1.14 בגני התערוכה יתמודדו מומחי אבטחת המידע, ההאקרים ומומחי הסייבר הטובים בישראל, בחדר אחד ולמשך 4 שעות בתחרות המדמה "ריגול תעשייתי" ובה יצטרכו לפרוץ לשרתי חברה אשר תקפה את הארגון ששכר אותם וגנבה מידע סודי על מנת לאתר את המידע שנגנב.

המומחים יצטרכו להפגין את יכולות הפריצה שלהם בכל אחד מ-5 שלבי הפריצה המוכרים בתחום ולהגיע ל – 40 מטרות שונות בדרך. מדובר באחד האירועים היחידים בישראל המאפשרים סימולציה של התקפה בסביבה המאפשרת זו.

גילי נצר מנהלת שיווק אזורית, סימנטק: "סימנטק תאתגר את מומחי הסייבר עם צפנים וקודים שהם טרם הכירו על מנת להביא אותם לקצה גבול היכולת. בעולם שבו האקרים תוקפים יום יום ארגונים, חברות ומדינות אנו מחויבים להיות צעד אחד לפניהם ולהתכונן תמיד להתקפה שטרם נראתה".

תערוכת הסייבר הבינלאומית מאורגנת ע"י מגזין ישראל דיפנס בחסות מטה הסייבר הלאומי במשרד ראש הממשלה וישתתפו בו ראש הממשלה בנימין נתניהו ולצידו ישתתפו בכירים ודוברים, נציגים בכירים של תעשיית הסייבר ואבטחת המידע בישראל ומשלחות מרחבי העולם ארצות הברית ובריטניה לצד עשרות מדינות מאסיה, אירופה, דרום אמריקה ואוסטרליה. כל זאת, על מנת להפגיש את קהילת הסייבר לטובת לימוד הדדי וקידום של טכנולוגיות הגנה בסייבר, באמצעות דיון והיכרות עם פתרונות לכלל המגזרים והצרכים בתחום. בין החברות שישתתפו בתערוכה: סימנטק, בינת, צ'ק פוינט, IBM, ורינט, סיסקו, קספרסקי, JVP, אלביט מערכות ועוד.

 

על סימנטק:

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע. מידע נוסף זמין בכתובת:  www.symantec.com.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker