מבזקים
רוקסטר הכריזה על Grand Theft Auto: Vice City Stories. התוספת תהייה זמינה לפלטפורמת ה-PSP.
 

powered_by.png, 1 kB
Uplay 4.0: לשחק ולהראות לכל העולם הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 23 September 2013

יוביסופט הכריזה שפלטפורמת המשחקים שלה Uplay 4.0 תהיה פלטפורמה המשלבת וידאו עם משחקים. הפלטפורמה Uplay 4.0 שנבנתה עבור המחשבים הביתיים, מתעתדת לשלב את Twitch: אחת הפלטפורמות המובילות בעולם בתחום זרימת הוידאו (צפייה ישירה), עם למעלה מ-45 מליון כניסות יחודיות בחודש!

השילוב של הפלטפורמה הייחודית ב-Uplay 4.0 יאפשר לגיימרים להקליט ולשדר את קטעי הוידאו שלהם אונליין, לחלוק קטעים נבחרים עם שחקנים אחרים. כניסתה של הפלטפורמה תאפשר לשחקנים להוריד עדכונים אוטומטית ובקצב הורדה מהיר יותר מבעבר, מה שיאשפר להתעסק פחות עם תחזוקה ויותר עם גיימינג. בנוסף, יישום חברתי חדש שהוסף במהלך העדכון, ידאג ליידע את השחקנים בנוגע לפעילות של חבריהם ברחבי הרשת.

התאריך יעד שנקבע עבור העדכון Uplay 4.0 הוא תיאורטית קודם לסוף השנה הקרובה, שכן יוביסופט הודיעו שבעת ההשקה של Xbox one ושל PS4, הפלטפורמה Uplay 4.0 אמורה להיות מוכנה. כדי למשוך את הגיימרים להוריד את העדכון לפלטפורמת Uplay, יוביסופט הכריזה על חלוקה חסרת תקדים של תמריצים לגיימרים שיורידו את העדכון ואנו מדברים על סדר גודל של עשרות מליוני קודים חוקיים שיוביסופט יחלקו חינם כמתנה למתעדכנים ראשונים
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker