מבזקים

יצא טלאי 1.1 רשמי למשחק QUAKE 4, זוהי  למעשה גירסה רשמית לגירסת הבטא שדווחה כאן בעבר.

להורדת הטלאי  

 

powered_by.png, 1 kB
פשוט לרקוד 2014 במסיבת ריקודים אונליין הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 11 September 2013

המשחק Just Dance 2014 "גייס" לשורותיו שניים מלהיטי הקיץ המוצלחים יותר: את Get lucky ואת Blurred lines. חתימת החוזה עם חברות ההקלטות מהווה נדבך חשוב בקידום המותג "פשוט לרקוד 2014" בכך שיאפשרו למעריצים ולשחקנים לרקוד לצלילי שירים עדכניים, ואם מדובר בשירים שמזכירים את ימי הקיץ העליזים - הנה מה טוב.

מלבד שני השירים החדשים, המשחק "פשוט לרקוד 2014" מתחדשים גם במוד משחק חדש שנקרא "על הבמה". זהו למעשה מוד אונליין למשחק שיאפשר לשחקנים לרקוד עם שחקנים אחרים מרחבי העולם. על אף שאנו חיים בעידן האונליין, נכון ל-2013 למשחק "פשוט לרקוד" אין מוד אונליין ולכן החיבור לרשת נחשב למשמעותי עבור השחקנים והיוצרים כאחד. מהניסיון שלנו, סביר להניח שהגרסה הראשונה של משחק הרשת לא תהיה מושלמת עם יציאת המשחק ומעניין יהיה לראות את האבולוציה שמוד זה יעבור.

 

מההודעות שיוביסופט מסרו נרמז כי שחקנים יוכלו לארגן מסיבות ריקודים של ממש, שהמהות שלהן יכולה להיות בילוי, תחביב או אפילו חלק מהתעמלות יומית. עוד נרמז כי שחקנים יוכלו לקחת על עצמם תפקידים ולנהל את רשימת השירים, כך  שלמעשה במשחק "פשוט לרקוד 2014"  לכל מסיבה יהיה גם DJ מבין השחקנים.
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker