מבזקים

אם יש לכם מכשיר PS3 ויכולות כתיבה וניסוח של מבקר מקצועי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהצטרף אל צוות המבקרים של NGO, בתמורה תזכו לשחק בכמות לא מבוטלת של משחקים חדשים שבדיוק יצאו לשוק והטובים שבינכם יקבלו גם את האפשרות להשאיר אצלם חלק מהמשחקים שיבקרו...
תינתן עדיפות למבקרים מאיזור ירושלים וסביבתה


 

ליצירת קשר 

 

powered_by.png, 1 kB
ריינבו6 ווגאס ומג'יק 2013 בחינם! הדפס דואל
הערכת משתמש: / 2
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 September 2013
מיקרוסופט הכריזה היום שמשתמשים המנויים לשירות Xbox live GOLD יוכלו לקבל את המשחקים ריינבו 6 ווגאס (Rainbow 6 Vegas) ומג'יק 2013 (Magic 2013) חינם אין כסף החל מתחילת החודש. המגבלות היחידות הן: האפשרות להוריד את המשחקים תחל בחודש ספטמבר (החודש) וניתן יהיה להוריד את המשחקים לתקופה מוגבלת, משמע: אם יש לכם את שירות הזהב של אקסבוקס, רוצו להוריד את המשחקים כדי לא לפספס את התאריכים.

אז מה התאריכים של כל משחק?  כדי לשעשע את המשתמשים, מיקרוסופט חילקו את התאריכים על פני כל ספטמבר כאשר החלוקה בין שני המשחקים היא כדלהלן:
את המשחק Magic 2013 ניתן יהיה להוריד בין הראשון ל-15 לספטמבר!
את המשחק Tom Clancy's Rainbow six Vegas ניתן יהיה להוריד בין ה-16 ל-30 בספטמבר.

שני המשחקים שהזכרנו הם משחקי רשת מכובדים, ועל פי הצהרת מיקרוסופט " These games are yours to keep", או במילים אחרות: המשחקים ישארו שלכם לעד. אז איפה כאן הקאטץ? כיצד יתכן שמיקרוסופט מחלקת משחקים בחינם?

התשובה לכך נמצאת במדריך העסקי למשחקי רשת: ככל שעובר זמן מרגע יציאת המשחק, כך מספר השחקנים בשרתים הולך ומדלדל. כשמגיעים למספר נמוך מידי של שחקנים המשחק מוכרז "מת" באופן לא רשמי, והוא מורד מהמדפים. שחרור עותקים חינמיים באופן מוגבל ומבוקר מטיב עם המשחק בשני אופנים: א. הוא מגדיל את מספר השחקנים הפעילים בשרתים ומאריך את חיי המדף של המשחק. ב. בעקיפין המכירות של המשחק עולות, מאחר ומשתמשים שנהנו ממשחק הרשת ממליצים עליו לחברים, שרוכשים עותק כדי לקחת חלק בחוויית המולטיפלייר.

אז  איך משיגים את המשחקים?

פשוט מאוד: נכנסים לחנות של אקסבוקס דרך הקונסולה (Xbox store) מורידים את המשחקים והקונסולה תדאג להמשך ההורדה וההתקנה באופן אוטומטי.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker