מבזקים
המוצר מיועד עבור ארנק סלולרי ו- AppStore
cVidya מערכות, ספקית בינלאומית של פתרונות מידע על הכנסות ורווחים (Revenue Intelligence  ) עבור חברות טלקום, מדיה וספקי שירות ובידור תשיק ב- MWC בברצלונה מוצר חדש לאבטחת הכנסות וניהול הונאות עבור  ארנק סלולרי ו- AppStore (חנויות מקוונות להורדת אפליקציות לסלולר) עם הגידול בשימוש של מכשירים ניידים עבור עסקאות מסוג זה.
 

powered_by.png, 1 kB
טריילר רשמי למשחק GTA 5 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 16 August 2013

GTA V הוציאו את הטריילר הרשמי למשחק האונליין, הטריילר מדגים לצופים כיצד הלכו עם חופש הפעולה והתנועה המרחבית עד הסוף, ומאפשרים לשחקנים להתנועע באינספור דרכים לכל כיוון אפשרי. בבסיס החשיבה המשחקית נמצא הרעיון שמרגע ששחקנים מקבלים משימה, הם כולם יתנקזו לאותו איזור, לא משנה באיזו דרך ובסופו של דבר בנקודת המפגש בין כל השחקנים יווצר כאוס נפלא שמזכיר באופן די מושלם את העולם האמיתי.

כבר מהטריילר ניתן לראות שהגרפיקה של המשחק מרשימה ביותר. עם זאת, החידוש המשמעותי שמביא איתו GTA5 לעולם משחקי GTA טמון במשחקיות: כל שחקן יוכל לבחור עד כמה הוא מעוניין לערב את משחק הרשת שלו עם המשחק לשחקן היחיד. כך למשל תוכלו לבחור משימות בודדות אותן תעבירו עם חברים, או סתם שחקנים ברשת. או לחליפין, תוכלו להשלים את כל העלילה כמשחק קו-אופ.

המשחק עתיד לצאת בראשון לאוקטובר 2013

לצפייה בטריילר

 
כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker