מבזקים

קשה להאמין, בזמן הקצרצר שהינו כל חברי הצוות מפוזרים ברחבי העולם: בנופש על שפת הירמוח, באילת ובטיול שורשים בסיביר. בא גל אדיר של משחקים ושטף את הטבלה. כן עד שהספקנו לחזור לעצמנו הצלחנו לספור משהו כמו חמישים משחקי מחשב חדשים!!! כמובן שהדבר הראשון לעשות הוא להוסיף את כולם לרשימת המשחקים הכי חמים שיש.

לרשימת המשחקים הכי חמים

 

 

powered_by.png, 1 kB
תומר טרגר, הזוכה הגדול יטוס ל Gamescom 2013 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 11 August 2013
תומר טרגר, בן 32 מהרצלייה, נשוי ואב לילדה 1 בת 5 חודשים שף במקצועו ו... גיימר בנשמה, הוא הזוכה הגדול בתחרות  Gears of War: Judgment של מיקרוסופט. במסגרת התחרות, שהתקיימה במרץ האחרון בעת השקת משחק ה- Xbox בישראל, המזמינים הראשונים (PreOrder ) של Gears of War: Judgment היו צריכים לשכנע את מיקרוסופט מדוע דווקא הם אלה שחייבים לטוס לאירוע הבינלאומי Gamescom 2013 בגרמניה. הפרס לבעל הטיעון המשכנע ביותר הוא טיסה לאירוע ואירוח של 4 לילות במלון.

בפוסט השכנוע שלו, ששכנע את כל השופטים פה אחד, כתב טרגר "מגיע לי לזכות כי למרות גילי "המופלג" 32  אני גיימר בנשמה. האקסבוקס ובכלל משחקי מחשב או אפילו משחקים בטלפון מהווים בשבילי רגע של נחת אחרי יום עבודה קשה, ולהיות שף בבית קפה זה לא קל, או אחרי בלאגן עם האישה שלא פעם אמרה שאני אוהב את האקסבוקס יותר, או אחרי משחק עם התינוקת החדשה ואפיסת כוחות אחרי יום עבודה ארוך וזמן עם האישה והילדה. האקסבוקס וגם Gears of War זה רגע של נחת בשבילי. תודה תומר טרגר"

 

למידע אודות אירוע Gamescom 2013 לחץ כאן

לעדכונים נוספים, אירועים, פעילויות ועוד כדאי שתעקבו אחרי עמוד הפייסבוק של XBOX ISRAEL

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker