מבזקים
יצאה ביקורת למשחק NFSC ואתם מוזמנים לקרא אותה כאן
 

powered_by.png, 1 kB
אגדות ריימן - מגיע למחשב הביתי הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 28 July 2013

אחרי תקופה ארוכה מאוד של המתנה, יוביסופט הודיעה שהמשחק Rayman Legends יגיעה גם למחשבים הביתיים. המשחק אגדות ריימן הציג תפוצה מרשימה והוכרז כבר עבור מגוון קונסולות: פלייסטישן, אקסבוקס, ויטה ואפילו ויי U, ועכשיו הוכרזה גם גרסה מיוחדת למחשב הביתי ובכך נסגר מהלך שמכסה את מרבית הגיימרים בעולם. ההפצה של המשחק עתידה להיות מתואמת עבור כל הפלטפורמות לתאריך ה-30 לאוגוסט 2013. 

המשחק אגדות ריימן הוא אחד מספינות הדגל של יוביסופט, על אף שסדרת המשחקים של ריימן ידעה תקופות טובות וכאלו טובות פחות, הפיתוח של המוצר מעולם לא נפסק ואגדות ריימן הצליח להוציא בתערוכות מילים טובות ממבקרים קשוחים. בגדול אגדות ריימן שומר על אותם קווים עלילתיים של Rayman Origin, ומביא חידושים בתחום המשחקיות, הדמויות, הסביבה, הסאונד, והתחכום. אחד הדברים בהם יוצרי המשחק מתגאים בו יותר מכל, הוא כמות האומנים הגדולה שהתקבצה סביב שולחן אחד כדי לייצר את המשחק, ואכן כשמסתכלים על רשימת האומנים והמעצבים מוצאים בהם כמה שמות די מוכרים ומפורסמים.

אגדות ריימן, 30 באוגוסט. אז נדע אחת ולתמיד אם הצליחו לשפר את חווית התלת-מימד במשחק או שמא גרסת הדו-מימד תישאר הגרסה המנצחת.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker