מבזקים

אחרי המתנה ארוכה ואולי אפילו ארוכה מידי, הודיעו היום ביוביסופט כי המשחק Assassin’s Creed Brotherhood יוצא למחשב הביתי. ככל הנראה מדובר בטקטיקה שיווקית ממעלה ראשונה, מאחר ולמחשב הביתי יש שני חסרונות בולטים עבור המשווקים: המשחקים שלו הרבה יותר זולים ממשחקים לקונסולה וכן תופעת הפיראטיות הרבה יותר נפוצה במחשבים הביתיים.

 

 

powered_by.png, 1 kB
המשחקים הכי חמים שבדרך: קיץ 2013 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 19 July 2013

הקיץ חם, חם מאוד ובקרוב יהיה יותר חם עם כמה משחקים חדשים שיצאו למדפים, לכבוד המאורע הכנו לכם סיכומון קצרצר של המשחקים שיצאו או שעומדים לצאת:

Splinter Cell Blacklist, הוא אולי אחד המשחקים שגיימרים בסגנון FPS מצפים לו יותר מכל בזמן האחרון, כשאחד המתחרים שנושף בעורפו הוא Battlefield, משחק שבנוי לז'אנר שונה של גיימרים, אבל עדיין: מי שאוהב משחקי FPS ייהנה משני המשחקים על אף השוני הרב שבינם. בעוד ספלינטר-סל ממשיך לצאת עם טריילרים וכותרות מפציצות, בטלפילד הולך על ההתאמה האישית לשחקנים ומנסה לקרוץ לקהל רחב ככל האפשר, כך שלבטלפילד 4 יהיו הרבה פנים. דבר אחד בטוח: שני המשחקים הרימו תפאורה וערכות מעריצים שלא יביישו את הביטלז.

המשחק הבא בתור הוא GTA5, משחק מרשים ללא ספק שהדבר המסקרן ביותר בו יהיה: איך המחשבים של ימינו יתמודדו עם הגרפיקה והחישוביות של עולם GTA החדש, התחושה שלנו, שיהיה בסדר ולו רק בזכות העובדה שמאז שיצא GTA4 זרמו לא מעט מים בירדן והמחשבים יחד עם המנועים הגרפיים עברו שדרוג משמעותי.


 

 

Watch dogs, או כלבי השמירה בעברית, הוא משחק שמתעתד להציג לשחקנים משחקיות חדשה ויחודית בה העיר עצמה הופכת לכלי נשק בידיכם. למען האמת, דבר דומה ראינו כבר במשחקים כמו Split-second, אבל יהיה מעניין לראות עד כמה רחוק ילכו עם השליטה בעיר במשחק הנוכחי. כלבי השמירה (לא כלבי האשמורת), תזכרו את השם.

לא להאמין, אבל ה-Sims עדיין ממשיכים להפיק כותרים. למי שלא מאס במשחק שהגיל שלו קרוב לזה של פקמן, מובטחת חגיגה אמיתית ב-Sims3 Island paradise. אם פתחנו כמה קטקומבות, אז גם הסטלרים חוגגים 20 שנה.. בטוח שלא תרצו להחמיץ את החגיגה.. לכבוד חגיגות ה-20 Settlers יזכו למאורעות חגיגיים ייחודיים, רק אל תשכחו להתעדכן.

ולסיום: THE MIGHTY QUEST נכנס לשלב הבטא שלו, המשחק שעתיד להיות משחק חינמי ויהיה ניתן להורדה עבור כל משתמש, מתחיל לגייס שחקנים מכל רחבי העולם, בעיקר בכדי לבדוק את השרתים והמשחקיות. אז אם לא אכפת לכם מכמה באגים פה ושם, אתם מוזמנים לנסות להיות הראשונים שמתנסים במשחק.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker