מבזקים
יצא טלאי למשחק Battlefield 2142  גירסה יציבה 1.20. גודל הטלאי 274Mb וההורדה הכי מהירה שמצאנו
נמצאת כאן
 

powered_by.png, 1 kB
אקסבוקס ONE ב-E3: אבטיפוס או זיוף? הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 20 June 2013

הסוגיה המרכזית המעסיקה את הגיימרים בתחום הקונסולות היא היכולת הביצועית של קונסולות דור העתיד: האקסבוקס ONE  והפלייסטישן4, כשלכולם ברור ששתי הקונסולות אמורות להיות טובות בהרבה מקודמותיהן, אך השאלה המרכזית היא : עד כמה?
אחת הטענות שהועלו על ידי מיקרוסופט וכן על ידי סוני, הן שהביצועים הגרפיים של קונסולות דור העתיד לא יפלו מאלו של מחשבי גיימינג משובחים, לשם כך הוצגו סרטוני וידאו והודגמו משחקים חדשים שהותאמו במיוחד לקונסולות החדשות. אבל, מבחינת הגיימרים המבחן הגדול של הקונסולות היה יריד ה-E3, בו גיימרים יכלו לגשת בכוחות עצמם לדוכנים ולהתרשם בפועל מהביצועים של הקונסולות.

במהלך הימים האחרונים הגיעה לידנו מ-E3 הידיעה שמיקרוסופט זייפו את העמדות של אקסבוקס ONE במהלך התערוכה G3, יחד עם הידיעה וכדי לתמוך בטענות הגיעו התמונות הבאות :

להלן התמונות המצורפות:

א מערכת הפעלה ווינדוס במסך – הדוכן אקסבוקס ONE

 

Image

 

ב. המחשב המפעיל את המסך בעמדה, נמצא בארגז סגור

 

Image

 

ג. מפרט המחשב:
GPU: nvidia geforce gtx

CPU : Intel

 

Image

 

התגובה הרשמית של מיקרוסופט: "יש לנו מגוון של ערכות פיתוח עם פונקציות מובנות לאפליקציות שונות, כולל אחדות שנדמות ל-PC. בשלב זה – חודשים לפני ההשקה – הצוות שלנו והשותפים שלנו מתמקדים בבניית המשחקים וחוויות המשחק הטובים ביותר, לא על המראה הפיסי של הערכות. בתקופה שמעתה ועד ההשקה ייתכן שתראו מגוון של "כיסויים" פיסיים שונים שאינם משקפים את מה שרץ בפנים".

 

תרגום: המכשירים שמצולמים הם לא מחשבים שולחניים אלא מכשירי אקסבוקס ONE בצורת PC. או במילים אחרות, מיקרוסופט טוענים שמדובר באבטיפוס לקונסולה ולכן לא הושם הדגש על המראה אלא רק על הביצועים והתוכנה. אנחנו מצידנו היינו שמחים לשים את היד על מכשיר אקסבוקס חדש בכדי לברר אחת ולתמיד מהם המאפיינים הטכניים שלו.

 

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker