מבזקים

 בליזרד הוסיפו עוד 3 תמונות מגניבות לגלריית המעריצים של Warcraft

את התמונות תוכלו לראות כאן 

 

 

 

powered_by.png, 1 kB
מסחטת הכספים של FC3 נכנסה לפעולה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 12 April 2013

יוביסופט הכריזה שהמשחק Far Cry3: Blood Dragon יהיה זמין החל מהראשון למאי 2013, שזה בערך עוד כשבועיים. בעגה המקצועית קוראים לזה ריבאונד, לנו יש תחושה של סיבוב על חשבון הגיימרים. אז למה אנחנו לא צוהלים ועל מה אנחנו מדברים?

המשחק FarCry3 יצא לפני כארבעה חודשים, עוד לא הספיקה הדיו להתייבש מעל דפיהם של יוצרי המשחק וכבר אנחנו מדברים על הרחבה, שהיא "Stand alone" או במילים אחרות: עלילה שעומדת בפני עצמה, אבל לא מספיק ארוכה או איכותית כדי להיקרא FarCry4 וכל זה נמכר במחיר "סביר" של 60 שקלים. 

אז על מה הכעס כאן באמת? אין פה כעס, אלא יותר תחושה של מיאוס ותסכול ממנגנון משומן וצפוי מראש שמנסה לדחוף לנו עוד הרחבה ועוד הרחבה, ובלי לשים לב רכשנו כבר דונם וחצי בלב מדבר, כי מרבית ההרחבות לא מכילות באמת יותר מידי תוכן ולא מקנות גישה לישומים נוספים כמו משחק האונליין. כך שהשחקן מקבל משחק עם עלילה קצרה וזולה, שנראית לרוב כאילו לקחו את המשחק המקורי והחליפו את הדמויות, שינו את הצלילים של הנשקים והוסיפו אפקט קטנטן של לייזר. לדבר כזה היה פעם שם: קראנו לזה "מוד" ומודים היינו יוצרים ומקבלים בחינם, בלי לשלם 60 שקלים מיותרים.. 

למי שבכל זאת מעניינת אותו עלילת המשחק, צירפנו לינק להודעה הרשמית באנגלית פלוס לינק לסרטון הטריילר של המשחק.

לצפייה בסרטון

ההודעה הרשמית באנגלית:

Developed by Ubisoft Montreal, Far Cry 3 Blood Dragon lets players get the girl, kill the bad guys and save the world in a VHS-era vision of the future!  As Sergeant Rex Colt, you are part man, part machine, all American.  You are a state-of-the art Mark IV cyber-commando on a mission...of vengeance.  You’re out to bring down your old commanding officer and his battalion of ruthless killer cyborgs and you’ll stop at nothing to get the job done.  Hollywood action icon Michael Biehn (The Terminator, Aliens, and The Abyss), returns in this explosive 1980s style sci-fi vision of a dark future.  Turn off your VCR, plug in your video game cabinet, and get ready to experience all of the thrills of Far Cry 3 Blood Dragon, releasing May 1, 2013 as a stand-alone digital title for £11.99.  All PC pre-orders will receive a free copy of the soundtrack by Power Glove
עידכון אחרון ( Friday, 12 April 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker