מבזקים
יצאה ביקורת למשחק Blazing Angels 2 : Secret missions of WWII. פרי עתו של המבקר המחונן ישי ריבלין וגם הפעם השתדלנו לא לגעת בביקורת, תגידו לנו מה אתם חושבים על כך בפורומים.
לקריאת הביקורת
 

powered_by.png, 1 kB
Gears of War: Judgment- ההשקה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 18 March 2013

אירוע השקת המשחק Gears of War: Judgment בישראל הוא האירוע השני בחסות מיקרוסופט ישראל, בכך מבססת מיקרוסופט את מעמדה בקרב העיתונאים והבלוגרים בישראל.

 

המתבקש הוא שנפתח בהתרשמות קצרה על המשחק ורושם ראשוני כבר יש: Gears of War: Judgmen, מציג משחקיות מרתקת ומאתגרת, בזכות שני אלמנטים: היכולת של הדמות להעזר באביזרים הפזורים בסביבה ללוחמה טקטית, והשונות הגדולה בין יחידות החייזרים השונות, שיאפשרו לחייזרים לפתח אסטרטגיות תקיפה מגוונות ויעשו הרבה כאב ראש לבני האדם.

 

 GOWJ


 

אירוע ההשקה של Gears of War: Judgment התגלה כאירוע מוצלח יותר מזה שהופק לרגל השקת טומב-ריידר. באירוע השתתפו אנשי עסקים, עיתונאים ובלוגרים בסביבה ואווירה שעודדה אינטראקציה בין אנשים שבדרך כלל לא נפגשים זה עם זה ביום-יום. בכך, מיקרוסופט יצרה קהילה קטנה וחזקה בה כולם מכירים זה את זה, וכולם רוצים להיות חברים של מיקרוסופט כדי להמשיך להיות בעניינים ולפגוש את החברה גם באירוע הבא. חכם.

 

GOWJ

 

 

 

גולת הכותרת של הערב מבחינתנו היו האוהדים השרופים שעבדו קשה מאוד כדי להצליח ולהתקבל לערב ההשקה, למרבית הפלא גיימרים יקרים אלו היו שקופים עבור מרבית העיתונאים. אבל מי שיש לו ראש על הכתפיים ידע לזהות שאלו הם הכתבים של דור העתיד ושאם כדאי להתנפל על משהו, זה לא על המעדנים המשובחים שהסתובבו במגשים, על המתנות שפוזרו להן בנדיבות או על כוסות הבירה, אלא דווקא על אותם גיימרים חסרי שיוך אותם ניתן לגייס ולהפוך לכתבים מהשורה.

 

GOWJ

 

 

 

לסיכום, מיקרוסופט ישראל השיקה זו הפעם השנייה ברציפות אירוע שמשתווה ברמתו לאלו שראינו מטעם אקטיוויזיון ולוגיטק בישראל, באירוע ניתנה אפשרות נדירה לשחק מול אנשים אונליין ובו בעת לראות את האנשים "האמיתיים" איתם שיחקנו. המרקם החברתי המגוון של האירוע נראה כבסיס פורה ליצירת דברים גדולים בישראל ולסיום, לא חשבנו שנגיד את זה אי פעם, אבל הנה זה קורה: כל הכבוד למיקרוסופט ישראל על היוזמה וההשקעה.

 

GOWJ

 

 

 

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 20 March 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker