מבזקים

לכבוד השנה החדשה, אנחנו מביאים לכם לינק של  המשחק Nexuiz המלא להורדה. מדובר בגירסה העדכנית ביותר של משחק ה- FPS  החדש יחסית. מה שיפה במשחק הזה זה שהוא נמצא כל הזמן בפיתוח, ואת זה שהוא חינמי כבר אמרנו?

גודל הקובץ 190.57MB ובכדי להוריד אותו יש לבחור קודם את השרת הקרוב ביותר אליכם.

 

להורדת המשחק 

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורת: הקרנת אווטאר 4 מימד ביס פלאנט רשל"צ הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 06 March 2013

אנה הצלמת ואני הגענו להשקת הבכורה של הסרט אווטאר 4 מימד ביס פלאנט ראשון לציון:
אנה בכוננות

הרושם שלי:
את הסרט אולי אתם מכירים ומהעלילה לא תופתעו, אבל מהאפקטים הנוספים שקורים באולם תופתעו המון פעמים, כמעט כמו להיות ברכבת שדים
.

הסרט בתלת מימד - כמו שכולם מכירים - מרגישים שפתיתי השלג מתעופפים ממש על הצופים באולם, דמויות שמתקרבות למסך אכן נראות כאילו עוד רגע קופצות על הצופה. לא אדבר על העלילה כי את העלילה אתם מכירים מהסרט.

 
 

האפקטים החדשים בחוויית הצפייה הם בראש ובראשונה המושב - שזז ע״י מנוע (צריך לבדוק איך) בצורה עוצמתית ומדמה מצבים של נטייה לצדדים בזמן שבסרט מראים טיסה ויש פנייה, רעידות של ממש בזמן שמראים רכיבה על היצורים שמזכירים סוס. בנוסף יש בסמוך לאוזניים שני חורים שמשתלבים באפקטים בסרט כמו יריות ומוציאים אוויר בלחץ בסנכרון עם ירייה, בתור אחד ששרקו לו כמה כדורים אמיתיים ליד האוזן - החוויה די קרובה.
הרוח - אפקט הרוח באולם היה מעולה, בתזמון נפלא לנוכח הרוחות שבסרט. אפקט המים - יש מעין מזרקה קטנה/ שפריצר בגב הכיסא שלפני הצופה שמשפריצה קצת מים באופן סמלי לנוכח מעברי הדמויות במפלי מים על הצופה, קטע משעשע .

הכיסאות באולם

ריח - ברגעים מסוימים בסרט, כשהדמות נכנסת ליער פרחים, משתחרר באולם ניחוח פרחים ואפשר לנשום את האווירה**.
אחד האפקטים היה עשן - מי שזוכר יש סצנה בה בני האדם משליכים רימוני גז על מנת להרחיק את המקומיים מהעץ המרכזי שלהם - בזמן זה אפשר לראות שמשתחרר באולם עשן לרגע חשבתי שעושים לנו מה שעשו לצופי הקולנוע בסרט ״ממזרים חסרי כבוד״ ויתעללו בנו עם גז מדמיע באולם..
האולם ממש מרגיש כמו שדה קרב - עד כמה שניתן, היה אפשר להריח את הנפאלם..

ניתן לציין כי היו מספר קטעים בסרט שבו הופעל הכסא יתר על המידה במצבי צילום שונים והצופה לא תמיד ידע לאיזה דמות הוא אמור להתייחס ביחס לתנודות. עם זאת, חוויה חביבה ביותר - מעניין אותי בהמשך לראות סרט שאת העלילה אני לא מכיר- ככה להיות מופתע כפליים.

**אני שמח שלא דימו את ניחוח הסיגריות שהודלקו בסרט, את זה לא הייתי רוצה להריח...

אני באולם

מה אנה חשבה על הסרט:
סך הכל החוויה של הסרט הייתה מאוד מעניינת, ואף לא הפריע העובדה כי הסרט ״ממוחזר״. האפקטים היו מעניינים, אם כי לא כולם היו מסונכרנים עם הסרט. כך לדוגמה אפקט השפרצת המים היה בדיליי של שנייה-שתיים. אפקט יריית האוויר ממשענת הכיסא הפתיע, הצחיק וגרם לנו לצעוק בחדווה בכל פעם מחדש. משבי הרוח היו נפלאים ומסונכרנים היטב (אך כדאי להביא מעיל...). אפקט הריח הוסיף אך יש לציין כי אין קשר בינו לבין ריח שדות ופרחים( מה שהריח התיימר להיות). תנועות הכיסא גם הן לא היו מסונכרנות תמיד, אך כשכן- הן הוסיפו המון לתחושה של ״להיות בתוך/חלק״ מהסרט. סך הכל החוויה הייתה נפלא, כיפית, מצחיקה ומעוררת.

עידכון אחרון ( Wednesday, 06 March 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker