מבזקים
טלוויזיה עם דפדפן פתוח ומערכת הפעלה אנדרואיד

ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה:  ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה, תלת מימד (כולל המרה מדו מימד), תמיכה מלאה בעברית, USB קורא סרטים וכניסות HDMI ומחשב.  

 

powered_by.png, 1 kB
יס פלאנט משיקה משחק נושא פרסים הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 20 February 2013

אוספים פסלוני אוסקר, עונים על שאלות וזוכים במתנות

יס פלאנט, משיקה לקראת טקס האוסקר שהוא החג של הקולנוע, משחק רשת אינטראקטיבי נושא פרסים, המשלב שאלות טריוויה בנושא ההיסטוריה של הקולנוע והאוסקר ואיתור קודים של פסלוני אוסקר, שיפוזרו הן בבתי הקולנוע של יס פלאנט ובמדיה החברתית. מטרת המשחק היא לצבור כמה שיותר פסלונים ונקודות ולזכות בפרסים שווים. ובהם, פופקורן ושתייה,כרטיסי קולנוע וכן זוג כרטיסים למתחם ה –VIP המפנק.

הפעילות החלה בימים אלו ותימשך עד טקס האוסקר שיתקיים ב– 24/2.

http://www.yesplanet.co.il/oscar_experience

 קבוצת תיאטראות ישראל, מפעילת יס פלאנט ורשת רב-חן, הנה מפעילת הקולנוע הוותיקה והגדולה בישראל משנת 1930. בשנת 1982 פתחה את "רב הקולנוע" הראשון בישראל – רב חן דיזינגוף תל אביב – אשר הוביל את מהפכת בתי הקולנוע בשנות ה-80 וה-90. כיום מפעילה קבוצת תיאטראות את הרשת השלישית בגדולה באירופה , עם 955 מסכים ב 99 בתי קולנוע.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker