מבזקים

בחודש האחרון יבש מאוד בעולם המשחקים, אל תתעו זה לא המיתון שנותן את אותותיו בתעשיה: המשחקים שיוצאים בחודשים האחרונים הם תוצאה ופרי עמל של שנים על גבי שנים. קחו למשל את המשחק NecroVision, אם אני לא טועה את ההצהרה הרשמית עליו פרסמתי כבר לפני כמה שנים.

ובכן היובש הוא טבעי ומאפיין את התקופה הזו של השנה: התקופה שבין החגים הנוצריים, תקופה שבה בארה"ב ובאירופה קונים פחות משחקים ולכן גם כדאי פחות להוצאי משחקים. עם זאת גם החודש יצאו משחקים חדשים והרשימה המלאה של המשחקים ומועדי היציאה שלהם נמצאים

ברשימת המשחקים הכי חמים


 

 

powered_by.png, 1 kB
יס פלאנט משיקה משחק נושא פרסים הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 20 February 2013

אוספים פסלוני אוסקר, עונים על שאלות וזוכים במתנות

יס פלאנט, משיקה לקראת טקס האוסקר שהוא החג של הקולנוע, משחק רשת אינטראקטיבי נושא פרסים, המשלב שאלות טריוויה בנושא ההיסטוריה של הקולנוע והאוסקר ואיתור קודים של פסלוני אוסקר, שיפוזרו הן בבתי הקולנוע של יס פלאנט ובמדיה החברתית. מטרת המשחק היא לצבור כמה שיותר פסלונים ונקודות ולזכות בפרסים שווים. ובהם, פופקורן ושתייה,כרטיסי קולנוע וכן זוג כרטיסים למתחם ה –VIP המפנק.

הפעילות החלה בימים אלו ותימשך עד טקס האוסקר שיתקיים ב– 24/2.

http://www.yesplanet.co.il/oscar_experience

 קבוצת תיאטראות ישראל, מפעילת יס פלאנט ורשת רב-חן, הנה מפעילת הקולנוע הוותיקה והגדולה בישראל משנת 1930. בשנת 1982 פתחה את "רב הקולנוע" הראשון בישראל – רב חן דיזינגוף תל אביב – אשר הוביל את מהפכת בתי הקולנוע בשנות ה-80 וה-90. כיום מפעילה קבוצת תיאטראות את הרשת השלישית בגדולה באירופה , עם 955 מסכים ב 99 בתי קולנוע.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker