מבזקים
מה קורה עם שירותי הסוני פלייסטישן? מתי הם מתכוונים לחזור? ולמה זה לוקח להם כל כך הרבה זמן? אלו בוודאי השאלות שמעסיקות את מרבית המשתמשים בשירותי הרשת של סוני פלייסטישן. אז יש לנו שני דברים להגיד על כך: הדבר הראשון די משמח והדבר השני עצוב לחלוטין, אז עם מה נתחיל?
 

powered_by.png, 1 kB
המשחק Destiny הוכרז הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 19 February 2013

אקטיוויזן הודיעה היום על אחד משיתופי הפעולה המסקרנים יותר ששמענו עליהם בזמן האחרון: מדובר בחטיבה שהתמזגה עם בליזרד שמשתפת פעולה עם "באנג'י" ליצירת משחק בשם "יעוד" או בשמו המקורי באנגלית "Destiny". המשחק מתעתד להיות הדור הבא במשחקי הייריות מגוף ראשון, שמתחולל בעולם מאתגר לחלוטין.

 קחו בחשבון שאקטיוויזן מביאים איתם את הניסיון שנצבר ביצירת סדרת משחקי Call of Duty ותשלבו אותו עם הניסיון של באנג'י ביצירת Halo, כדי שתוכלו להסיק שאכן יש כאן פוטנציאל חביב ביותר לייצר משחק מלחמה לא מהעולם הזה, תרתי משמע. כצפוי, הדגש במשחק Destiny עתיד להיות יותר על גרסת האונליין ופחות על הגרסה לשחקן היחיד, כאשר דינאמיות היא מילת המפתח.

אבל חדל קשקשת ברשת ואל לנו להכביר במילים:

 

לצפייה בסרטון הרשמי הראשון של המשחק

 

ההודעה הרשמית באנגלית

 

Activision Blizzard together with critically-acclaimed developer Bungie, revealed the first sneak peak of their partnership.  The game, called Destiny, is an ambitious evolution of the first-person action genre that brings gamers together in a shared, persistent world.  The result of a large-scale collaboration between Activision, the publisher of such mega franchises as Call of Duty, Skylanders Spyro’s Adventure and Skylanders Giants, and Bungie, the creators of Halo, Destiny is poised to become the next advancement in interactive entertainment by melding first-person action gaming with a persistent, dynamic online world.

 

 

 

עידכון אחרון ( Tuesday, 19 February 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker