מבזקים

יצאה ביקורת על המשחק ספרטה: "Ancient Wars Sparta". זהו משחק אסטרטגיה העוסק במלחמות של שלושה עמים בעת העתיקה. את הביקורת כתב Falcon, אסור לפספס!!!

לקריאת הביקורת
 

 

powered_by.png, 1 kB
SMART TV של Haier הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 18 February 2013
טלוויזיה עם דפדפן פתוח ומערכת הפעלה אנדרואיד

ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה:  ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה, תלת מימד (כולל המרה מדו מימד), תמיכה מלאה בעברית, USB קורא סרטים וכניסות HDMI ומחשב.  

ניופאן משיקה  SMART TV LED תלת מימד של Haier עם מערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל. הטלוויזיה בגודל "47, תימכר בשלב ההשקה בלעדית ברשתות בסט ביי וביג בוקס בעלות של 4,990 ₪ כולל 6 זוגות משקפי תלת מימד מתנה ו – 3 שנות אחריות מלאה מבית ניופאן.

 

ירון צפדיה סמנכ"ל השיווק של ניופאן מציין כי כיום רוב מסכי ה- Smart TV מפעילים מערכות סגורות לגלישה באינטרנט עם אפליקציות ייעודיות לאותו מסך. השילוב של מערכת ההפעלה הפתוחה של גוגל, עם הטלוויזיה של ,Haier מאפשר לצרכן ליהנות מחווית משתמש יוצאת דופן ולצרוך את כל התכנים האהובים עליו על מסך אחד.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker