מבזקים

מהיום יהיה הרבה יותר קל לקנות את המשחקים Conflict  Global  Storm (PS2),

HARRY  POTTER & THE GOBLET OF FIRE(PC),

Ghost  Recon  Advanced  Warfighter (PS2)

ואת FIFA 2006 (PC).

הסיבה הפשוטה לכך היא שהד- ארצי הודיעו על מבצע לפיו שני המשחקים הראשונים יעלו משחקים 99 ש"ח כל אחד ואילו שני המשחקים הנותרים יהיו במבצע של 1+1.

כאלה מבצעים אנחנו אוהבים !!

*המחירים שפורסמו תקפים רק לחנויות שעובדות עם הד-ארצי.

 

powered_by.png, 1 kB
SMART TV של Haier הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 18 February 2013
טלוויזיה עם דפדפן פתוח ומערכת הפעלה אנדרואיד

ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה:  ה- Smart TV של Haier מאפשרת גלישה מהירה וחופשית באינטרנט עם אפשרות הורדת אלפי אפליקציות מחנות Play Google וכוללת גם Wi-Fi מובנה, תלת מימד (כולל המרה מדו מימד), תמיכה מלאה בעברית, USB קורא סרטים וכניסות HDMI ומחשב.  

ניופאן משיקה  SMART TV LED תלת מימד של Haier עם מערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל. הטלוויזיה בגודל "47, תימכר בשלב ההשקה בלעדית ברשתות בסט ביי וביג בוקס בעלות של 4,990 ₪ כולל 6 זוגות משקפי תלת מימד מתנה ו – 3 שנות אחריות מלאה מבית ניופאן.

 

ירון צפדיה סמנכ"ל השיווק של ניופאן מציין כי כיום רוב מסכי ה- Smart TV מפעילים מערכות סגורות לגלישה באינטרנט עם אפליקציות ייעודיות לאותו מסך. השילוב של מערכת ההפעלה הפתוחה של גוגל, עם הטלוויזיה של ,Haier מאפשר לצרכן ליהנות מחווית משתמש יוצאת דופן ולצרוך את כל התכנים האהובים עליו על מסך אחד.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker